بیان دغدغه ها و خواسته های باغداران سنتی در «میراث هزاره» تلویزیون

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری آنا، مجموعه مستند میراث هزاره به کارگردانی حامد کلکایی و تهیه کنندگی احمد شفیعی از امروز یکشنبه 30 خرداد تا چهارشنبه 10 تیرماه ساعت 14 از شبکه دو سیما پخش می شود: 00 بعد از ظهر 3 بعد از ظهر

مجموعه ای از چهار قسمت از آثار تولید شده در خانه مستند است که در آن شاهد تاریخچه شکل گیری، توسعه هفتاد سال اخیر و وضعیت کنونی باغ های سنتی قزوین هستیم.

میراث هزاره نتیجه بیش از پنج سال تحقیق و توسعه مستمر است. این مستند به بیان دغدغه ها و خواسته های باغداران سنتی، دوستداران محیط زیست و تشکل های محیط زیستی برای حفظ این میراث ارزشمند می پردازد و همچنین به بررسی تاریخچه، تحولات هفتاد سال گذشته و وضعیت کنونی باغ های تاریخی سنتی قزوین می پردازد.

مستند ماریان که به تازگی در قزوین اکران شده است، نسخه سینمایی میراث هزاره است که برای بازدید و نمایش در جشنواره ها و همایش های دانشگاهی آماده شده است.

عوامل این مجموعه مستند عبارتند از: پژوهش: حامد کلجج، مریم طاهرهانی، مشاور علمی: سید امیر منصوری، شکوه کرمانشاهانی، مریم شهبازی، دستیار کارگردان و گرافیک تصویری: مریم طاهرهانی، تدوین: طهروا، متن: شهرو. کلجه، تصویربرداری هوایی: حامد کلچه، معتبه کوهی، طراحی انیمیشن: پریسا پگا، آرش لاهیجی، طراحی شخصیت و فضا: نیما کریمی، انیماتور: محسن صحاف، گویندگان: حامد کلچه، سعید مقدم منش، علی حیدریس، ساوو، طراحی لوگو: سلیمان میری، مسائل فنی: فیلم پارسیاد، تصویر، صدا، کارگردانی و تدوین: حامد کلچج، تهیه کننده: احمد شفیعی، تهیه کننده: خانه مستند، محصول: سازمان هنری رسانه ای اوج.

  5 نکته مهم که قبل از آرایش باید بدانید! - اندیشه معاصر

بیان دغدغه ها و الزامات باغداران سنتی در

انتهای پیام/110/

دیدگاهتان را بنویسید