بوریس جانسون می تواند به عنوان یک زن دبیرکل ناتو شود!

زاخارووا: بوریس جانسون می تواند به عنوان یک زن دبیرکل ناتو شود!

من گزارش میدم اعتدالیکی از منابع خبرگزاری تاس در “موسسات بین المللی بروکسل” پیشتر گفته بود که توافق نانوشته ای بین اعضای ناتو وجود دارد که دبیرکل آینده این ائتلاف نظامی یک زن و ترجیحاً از کشورهای تازه الحاق شده باشد.

همچنین اعلام شده است که این احتمال وجود دارد که بوریس جانسون، نخست وزیر مستعفی انگلیس، پس از استعفا از سمت خود، بخواهد به عنوان دبیرکل ناتو نامزد شود.

حالا ماریا زاخارووا، سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه با خنده به این سوال در کانال تلگرامی خود نوشت: هیچ چیز نمی تواند مانع از کشف ناگهانی زن درونی بوریس جانسون شود!

وی افزود: تعداد جنسیت های به رسمیت شناخته شده در کشورهای عضو ناتو به جانسون این امکان را می دهد که بهترین جنسیت را انتخاب کند!

زاخارووا همچنین نوشت: حتی اگر ناتو دبیرکل خود را از میان افرادی که خود را زن می نامند انتخاب کند، این افراد ممکن است ناگهان مرد درونی خود یا جنسیت دیگری را کشف کنند!

روابط بین بریتانیا و روسیه حتی قبل از جنگ در اوکراین تیره شده بود و با شروع حمله روسیه، این روابط به دلیل حمایت شدید جانسون از اوکراین و ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور آن کشور، بیشتر تیره شد.

  تولید مثل بدون جفت گیری! - اندیشه معاصر

دیدگاهتان را بنویسید