بوت کمپ “پایتون و هوش مصنوعی” که توسط همراه اول انجام شد

1089420 فقط خبر

به گزارش خبرگزاری آنا از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، اردوی آموزش آنلاین تابستانی «پایتون و هوش مصنوعی» از 31 مرداد ماه سال جاری از آکادمی همراه اول با همکاری مرکز تحقیق و توسعه همراه اول آغاز می شود. و سه هفته دیگر آموزش پایتون به مدت پنج هفته با سه پروژه در زمینه های «پردازش تصویر»، «پردازش متن» و «پردازش صدا» ادامه خواهد داشت.

در این کمپ، شرکت کنندگان برنامه نویسی پایتون و همچنین مفاهیم اساسی یادگیری ماشین و شبکه های عصبی عمیق را یاد خواهند گرفت. در پایان این رویداد، آموزش های لازم برای ورود به بوت کمپ های پیشرفته و کاربردی در بینایی ماشین، پردازش گفتار و صدا و پردازش زبان طبیعی را در آکادمی همراه فرا خواهند گرفت.

علاوه بر این، چندین وبینار در طول بوت کمپ با بیش از 80 ساعت محتوای کدگذاری نظری و آموزشی برگزار می شود تا شرکت کنندگان را در معرض تجربه دنیای واقعی کارشناسان در سطح جهانی در زمینه هوش مصنوعی قرار دهد.

این رویداد با حضور اساتید و اساتید برجسته از دانشگاه های مختلف در سراسر جهان برگزار می شود. در بخش وبینار، سخنرانان بین المللی مانند “محمد شکوهی یکتا”، دانشمند ارشد داده کاربردی در مایکروسافت و دکترای علوم کامپیوتر از دانشگاه کالیفرنیا ریورساید، “بهرام وزیرنژاد” دکترای مهندسی بیوالکتریک از دانشگاه صنعتی امیرکبیر و مدیر ارشد، متخصص در زمینه یادگیری ماشین در Deloitte استرالیا و همچنین «دو فی»، دکترای علوم و مدیریت مهندسی از دانشگاه فناوری هیفی و مدیر مالکیت معنوی هواوی در کانادا، ارائه‌های ویژه و تخصصی خواهند داشت.

  رهبر اخوان المسلمین به 15 سال زندان محکوم شد

علاقه مندان به شرکت در این اردوی آموزشی تخصصی فقط تا روز چهارشنبه 28 مرداد 1401 می توانند از طریق لینک ثبت نام کنند. https://hamrah.academy/course/122 که بهتر است از قبل از مزایای حضور در این دوره مطلع شوید.

حضور بدون نیاز به تجربه قبلی برنامه نویسی پایتون و دانش هوش مصنوعی، استفاده از اساتید مجرب از بهترین دانشگاه های کشور برای یادگیری مفاهیم نظری، یادگیری مستقیم از طریق کدنویسی برای پروژه های واقعی از دل شرکت های پیشرو و راهکارهای فناوری و هوش مصنوعی در کشور تمرینات زنده هفتگی با پرسش و پاسخ با مهندسان مجرب از شرکت های حاضر در کمپ آموزشی بخشی از این مزایا است.

لازم به ذکر است مسابقه نهایی این رویداد در تاریخ 18 مهرماه 1401 برگزار می شود و برگزیدگان برتر همزمان با مراسم اختتامیه که در تاریخ 25 مهرماه سال جاری برگزار می شود گواهینامه به شرکت های حاضر در اردوی آغازین (مرکز تحقیق و توسعه همال اول، هوش پارت و شرکت SensiFi) جهت آموزش و اشتغال معرفی می شود.

انتهای خبر/4129/

دیدگاهتان را بنویسید