به 45 نفر از اساتید دانشگاه آزاد اوز تقدیر شد

محسن مهرآوران، رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی اوز در این مراسم گفت: جشن یکی از 45 نفر از اساتید و اساتید رسمی دانشگاه که در تالار خیریه فردوسی شیخ عبدالقادر فقیهی برگزار شد، گفت: باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه آماده برگزاری همایش، سخنرانی، دروس گروهی و مسابقات مختلف و اساتید می باشد. می تواند با این موسسه هماهنگ شود. خود را معرفی می کنند.


بیشتر بخوانید:

لزوم همکاری با دانشگاه آزاد اسلامی برای افزایش پذیرش دانشجو


وی با بیان اینکه تشکیل انجمن های علمی از گروه های مختلف از طریق باشگاه پژوهشگران به منظور ارتقای رتبه علمی معلمان و دانشجویان انجام می شود، از آنها خواست تا به پژوهش و نگارش مقالات علمی و ارائه در کنفرانس ها و مجلات معتبر داخل و خارج از کشور بپردازند. . .

مدیر پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز افزود: این دانشگاه در حد توان از پژوهشگران در زمینه وام های مالی و معنوی حمایت می کند.

به 45 نفر از اساتید دانشگاه آزاد اوز تقدیر شد

مهرآوران گفت: هم اکنون با توجه به کاهش رشد جمعیت، وجود دانشگاه های متعدد و عدم رغبت برخی از جوانان برای ادامه تحصیل و اخذ مدرک دانشگاهی و در عین حال دانشگاه ها نیز نیازمند تربیت دانشجو برای به روز رسانی هستند. مرکز آموزشی اوز سالهاست که به دنبال درآمد غیر شهروندی است.

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اوز با تاکید بر مشارکت اساتید در طرح های تحقیقاتی، ابراز امیدواری کرد که با کسب درآمد از این طریق بتوانیم بر ارتقای آموزش و پژوهش تمرکز بیشتری داشته باشیم و واقعیت دانشگاه را نشان دهیم. موقعیت در جامعه

  حضور بشار اسد در نماز عید سعید فطر

انتهای پیام/4117/4062/

دیدگاهتان را بنویسید