بهره برداری از سامانه یکپارچه توزیع خودرو آغاز شد / اولویت یا تاخیر زمان ثبت نام بر روند سود تاثیری ندارد.

1073100 فقط خبر

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری آنا شاتا، بر اساس اعمال بند 5 احکام ریاست جمهوری در خصوص نحوه تحویل خودرو برای ایجاد شفافیت و افزایش رضایت مردم، سامانه یکپارچه توزیع خودرو از امروز یکشنبه 4 اردیبهشت ماه جاری ساعت 12 در sale.iranecar.com شروع و در دسترس است.


بیشتر بخوانید:

فروش خودروهای خارج از «سیستم یکپارچه فروش» متوقف شده است


متقاضیان در روزهای یکشنبه و دوشنبه می توانند از بخشنامه های مختلف فروش خودرو که توسط کلیه شرکت های خودروسازی ارائه می شود، اطلاع پیدا کنند و از روز سه شنبه 27 اردیبهشت ماه، امکان ثبت نام در سامانه فراهم می شود.

در اولین دوره فروش خودرو در این سامانه مهلت یک هفته ای برای ثبت نام متقاضیان در نظر گرفته شده است و مزیت یا تاخیر در زمان ثبت نام تاثیری در روند توزیع و شانس برنده شدن نخواهد داشت.

عرضه خودروهای مبتنی بر این سامانه بسیار متنوع و چندین برابر دوره های گذشته خواهد بود و تمامی خودروسازان موظفند تمامی محصولات خودروی خود را در این سامانه ادغام کنند و هیچ استثنایی برای توزیع خودرو به مشتریان خارج از این سیستم وجود نخواهد داشت. سیستم.

روند فروش خودرو در این سامانه شفاف است و به این ترتیب از شوک های بازار، بازارسازی، سوء استفاده از دلالان و نقض حقوق بشر جلوگیری می شود.

انتهای پیام/4103/

  پیش بینی آلودگی و افزایش دما در تهران در 27 آبان - یک تفکر مدرن

دیدگاهتان را بنویسید