بهداد سلیمی: اما ما برای واسطه گری مشکل وزنه زدن را ایجاد کرده ایم

1082067 فقط خبر

بهداد سلیمی در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی آنا، درباره شرایط وزنه برداری گفت: در مورد وضعیت وزنه برداری صحبت کردم و فکر می کنم شرایط نامناسب این رشته به عملکرد مسئولان این فدراسیون برمی گردد. رئیس فدراسیون نیز به دنبال یافتن مقصر و مقصر مشکلات کسانی است که خارج از بدنه فدراسیون بودند و ربطی به تصمیمات اتخاذ شده ندارند، الان هم صحبت از میانجی است؛ سوال من این است که آیا ما برای بالا بردن مشکل ایجاد کرد چندی پیش علی مرادی در مصاحبه ای من را به خیانت و تحریک وزنه برداران متهم کرد و من هم به دلیل اتهام در قوه قضائیه پیگیر این موضوع هستم و باید ثابت کنند.

سلیمی با اشاره به صحبت های خود در فضای مجازی گفت: پس از مصاحبه با رئیس فدراسیون در فضای مجازی نیز صحبت کردم و از وزیر ورزش و رئیس کمیته ملی المپیک خواستم که موضوع وزنه برداری را بررسی کنند. وی ادامه داد: وزنه برداری بعد از کشتی یکی از معتبرترین رشته هاست و بهتر است علی مرادی که از شفافیت صحبت می کند برخی مسائل را روشن کند چرا در چند سال اخیر نتوانستند منابع مالی را جذب کنند، چرا تیم ها و مسائل مالی را جذب کردند. مسائل روشن نشده و شرایط اردوی تیم ملی به گونه ای است که ملی پوشان مجبور شده اند اردوی تیم در یونان را ترک کنند و به ما بگویند چه بلایی بر سر زنان وزنه بردار که ترجیح دادند بروند و بمانند، آمده اند.


ادامه مطلب؛

  قیمت گوشی سامسونگ امروز شنبه 21 اسفند 1392 - اندیشه معاصر

بی میلی علی مرادی نبرد است/ مشکلات با تغییر سرمربی حل می شود؟

بهداد سلیمی: مرادی قهرمان جهان و المپیک را یاغی خطاب کرد! رئیس فدراسیون احترام را از بین برد


در خصوص سعید علی حسینی که به درخواست او هدایت تیم ملی بزرگسالان را برعهده گرفت، گفت: نظری در این زمینه ندارم.

سلیمی در پاسخ به این سوال که آیا از نتیجه دیدار روز گذشته ملی پوشان وزنه برداری با پولادگر خبر دارید، گفت: فقط می دانم ملی پوشان با معاون وزیر جلسه داشتند اما از جزئیات آن اطلاعی ندارم.

قهرمان سابق المپیک کشور درباره شکایت از علی مرادی به دلیل صحبت هایش به ما گفت: این موضوع در حال رصد است.

انتهای پیام/4057/

دیدگاهتان را بنویسید