بهترین نکات برای کاهش وزن در شکم و پهلوها را بیاموزید – یک فکر مدرن

دمنوش زنجبیل

چای زنجبیل کالری ندارد و مصرف آن می تواند شما را برای مدت طولانی تقویت کند. این نوشیدنی سوخت و ساز بدن را افزایش می دهد و باعث کالری سوزی می شود.

شیوه آماده سازی

ابتدا زنجبیل را پوست بگیرید و به ورقه های نازک برش دهید. در یک کتری کوچک کمی آب جوش بریزید و حدود 15 تا 20 دقیقه صبر کنید تا بخار شود. سپس این چای را با عسل یا آب نبات بنوشید.

دوستت دارم

مصرف دمنوش زیره باعث از بین بردن چربی های شکم و افزایش متابولیسم بدن می شود.

شیوه آماده سازی

زیره را آسیاب کرده و یک قاشق غذاخوری پودر زیره را در کتری با آب 80 درجه به مدت 15 تا 20 دقیقه به عنوان چای دم کنید. برای کاهش وزن بهتر است این دمنوش را نیم ساعت قبل از هر وعده غذایی با یک قاشق عسل و آبلیمو میل کنید.

چای سبز بنوشید

چای سبز به دلیل داشتن ماده ای به نام پلی فنول، روند کاهش وزن را تسریع می کند. همچنین مصرف آن باعث افزایش متابولیسم بدن و افزایش دمای داخلی بدن می شود.

لعنتی

سرشار از فیبر است و دستگاه گوارش را تقویت می کند. همچنین میزان کلسترول، چربی اشباع و سدیم این میوه بسیار کم است. برای حصول بهترین نتیجه، نوشیدن دمنوش در طول روز طبق برنامه توصیه می شود.

شیوه آماده سازی

ابتدا با رنده درشت رنده کنید. سپس روی اجاق گاز یا بخاری کاملا خشک کنید. گاز خشک شده را در تابه حرارت دهید تا قهوه ای شود. صبر کنید تا خنک شود و در لیوان نگهداری کنید. هنگام پخت، یک قاشق غذاخوری چغندر خشک را با هل و دارچین در یک لیوان آب جوش در قوری چینی بریزید و به مدت 20 دقیقه بجوشانید.

  افزایش 2 تا 3 برابری تعداد کودکان کرونر مراجعه کننده به بیمارستان مفید - تفکر مدرن

چای سیب و دارچین

دارچین به دلیل خاصیت چربی سوزی به عنوان یک ماده موثر برای کاهش وزن شناخته شده است.

شیوه آماده سازی

ابتدا یک عدد سیب را رنده کرده و با یک قاشق مرباخوری دارچین و کمی هل در قوری چینی به مدت 30 دقیقه دم کنید. وقتی نوشیدنی آماده شد آن را در یک لیوان یا فنجان بزرگ بریزید و با عسل سرو کنید.

برچیدن

مصرف چای رازیانه متابولیسم را افزایش داده و اشتهای شما را سرکوب می کند. ادرارآور است.

شیوه آماده سازی

یک قاشق چای خوری شوید کوبیده را در قوری ریخته و روی آن کمی آب جوش بریزید و بگذارید 15 دقیقه بجوشد. می توانید این چای را با کمی عسل امتحان کنید. برای تعیین مدت زمان درمان و میزان مصرف بهتر است در همه موارد با پزشک خود مشورت کنید.

انتهای پیام/*

دیدگاهتان را بنویسید