بهترین راه برای پیشگیری از بیماری عروق کرونر قلب – تفکر مدرن

مطالعه ای با مقایسه ایمن سازی های قبلی در کالیفرنیا در برابر ویروس کرونا و واکسیناسیون علیه این بیماری نشان می دهد که واکسیناسیون همچنان امن ترین راه برای پیشگیری از بیماری کووید-19 است و موارد قبلی این بیماری همراه با واکسیناسیون، بهترین ایمنی را در برابر کووید-19 ایجاد می کند. 19 بیماری.

این مطالعه به بررسی موارد ابتلا به ویروس کرونا در این دو ایالت در تابستان و پاییز گذشته پرداخت و نشان داد افرادی که واکسینه شده بودند و از کووید-19 جان سالم به در بردند، بالاترین ایمنی را در برابر این بیماری داشتند.

اما افراد واکسینه نشده که قبلاً به ویروس کرونا مبتلا شده اند در رتبه دوم قرار دارند.

با این حال، مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده که نتایج این مطالعه را منتشر کرد، هشدارهای متعددی در مورد این یافته ها صادر کرد و برخی از کارشناسان با احتیاط در مورد یافته ها و نحوه تفسیر آنها اظهار نظر کردند.

یک ایمونولوژیست در دانشگاه پنسیلوانیا گفت: پیام اصلی این است که پس از نوع علامتی بیماری، کووید-19 درجاتی از مصونیت دارد، اما مصونیت در برابر واکسیناسیون هنوز بسیار بالاتر است.

بر اساس گزارشی به نقل از ژاپن تودی، کارشناسان گفتند: «حتی پس از کووید-19، واکسیناسیون توصیه می‌شود، زیرا ایمنی در برابر هر دو عامل در نهایت ضعیف می‌شود». همچنین ناشناخته های زیادی در مورد تاریخچه عفونت کووید-19 وجود دارد که نمی توان آنها را به عوامل عفونت گذشته محدود کرد، به خصوص اگر مدت زیادی از ابتلا گذشته باشد.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

  دست اسکوچیچ دست خالی ماند، یک فکر مدرن

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1254220

دیدگاهتان را بنویسید