بهترین راه برای حامله شدن چیست؟ – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه نوین،بهترین راه برای داشتن رابطه جنسی، باردار شدن است در این نشریه شرح داده خواهد شد. اگر زوج جوانی هستید که می خواهید بچه دار شوید، باید ارتباط جنسی طوری چیده شده که اسپرم مرد به رحم زن برسد.

حالت سنتی یکی از بهترین پوزیشن های جنسی برای بارداری سریعتر است. این مطلوب ترین وضعیت بارداری است – اگرچه تقریباً با هر رابطه جنسی می توانید باردار شوید.

در این پوزیشن که یکی از قدیمی ترین پوزیشن های جنسی است، زن با پاهای باز به عقب می خوابد و هر دو زانو را خم می کند و پاهای خود را محکم روی زمین می گذارد. سپس مرد روی او می خوابد. البته این حالت اساس مدل های دیگر است:

مثلاً زن یک یا هر دو پا را بالا می‌آورد و مرد یا در دست می‌گیرد یا روی شانه می‌گذارد. یا یک یا هر دو زانو را باز کنید.

حالت سنتی برای بارداری بهترین است زیرا بسیار راحت است و تماس بین دو بدن بهتر است. دو طرف روبروی هم قرار دارند و می توانند همیشه ببوسند یا بغل کنند. در این صورت زن می تواند آزادانه حرکت کند و مرد می تواند با بلند کردن بازوها یا بلند کردن بدن با زانو مقداری از وزن خود را از روی زن بردارد.

برای لقاح نیز این بهترین راه برای باردار شدن است، زیرا وقتی زن به پشت می خوابد، واژن به سمت پایین برگشته و اسپرم راحت تر وارد آن شده و از دهانه رحم عبور کرده و وارد رحم می شود. مزیت دیگر این بیماری این است که به آلت تناسلی اجازه می دهد تا به عمق واژن زن نفوذ کند تا اسپرم پس از انزال مستقیماً وارد دهانه رحم شود.

  مجلس به دنبال روشی ترکیبی برای افزایش حقوق کارکنان است - اندیشه معاصر

زمانی که شما بخواهید بهترین شرایط بارداری بارد باردار رژیم غذایی و افزایش شانس باردار شدن بعد از انزال، نکات زیر را دنبال کنید:

 • مرد باید آلت تناسلی خود را تا حد امکان در عمق واژن قرار دهد تا کمترین مقدار انزال از واژن تخلیه شود. پس از برداشتن آلت تناسلی، مرد می تواند دو لب اندام تناسلی زن را به آرامی به هم فشار دهد تا از انزال مایع جلوگیری شود.
 • زن باید 20 تا 30 دقیقه آینده به پشت بخوابد. بهتر است بالشی زیر کمر باشد تا لگن او کمی از زمین بلند شود.
 • طبیعی است که یک زن در هنگام انزال کمی از واژن خود را خارج کند، اما این امر شانس باردار شدن او را کاهش نمی دهد، زیرا اکثر اسپرم های باقی مانده در واژن در این زمان زنده نیستند. به همین دلیل، خوابیدن به پشت بیش از 30 دقیقه شانس باردار شدن زن را افزایش نمی دهد.

  4 حالت بسته برای بارداری

  اگر می خواهید تنوع بیشتری در زندگی جنسی خود داشته باشید، می توانید از مدل های زیر برای بارداری استفاده کنید:

  پوزیشن های مختلف برای بارداری

  • خوابیدن در کنار هم راه خوبی برای زوج های دارای اضافه وزن یا کمردرد است. می توانید این کار را چهره به چهره یا با مردی که از پشت زن را در آغوش گرفته و آلت تناسلی خود را از پشت وارد واژن زن می کند انجام دهید.
   • نفوذ از پشت، پس مرد از پشت آلت تناسلی به واژن زن وارد می شود. یک زن می تواند روی شکم بخوابد، روی زمین زانو بزند یا به یک طرف دراز بکشد. مرد پشت سر او ایستاده یا او زانو زده است. این روش همچنین اجازه می دهد تا اسپرم در دهانه رحم ذخیره شود.
   • در هر وضعیتی، پس از انزال، زن می تواند به مدت 20 تا 30 دقیقه روی شکم بخوابد یا همانطور که در بالا ذکر شد به پشت و روی لگن بخوابد.
   • ناگفته نماند که هر وضعیت جنسی را برای باردار شدن انتخاب کنید، باید از کاری که انجام می دهید نهایت لذت را ببرید و این نباید برای شما به یک عادت یا یک امر عادی تبدیل شود.

انتهای پیام/*

  کمک پلیس راهور خودرو در جاده / این اتفاق در کرج + عکس - اندیشه معاصر

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1263409

دیدگاهتان را بنویسید