بهبود کارایی صنعت نفت و گاز از طریق نوآوری محلی

1076707 فقط خبر

سعید دلاور در گفت وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از گروه تحقیقاتی هسته و تجهیزات پترو زاگرس، اظهار کرد: این هسته در صنایع شیمیایی با تحقیقات متمرکز بر صنایع نفت، گاز و پتروشیمی طراحی و تجهیز شد. صنایع بهداشتی شکل گرفته اند که کاتالیزورهای جدید و انحصاری را برای افزایش کارایی صنایع تبدیلی سنتز می کنند.

وی افزود: این گروه پژوهشی شامل مدرسان تمام وقت مهندسی شیمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران، دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد و کارشناسان مهندسی شیمی با سابقه صنایع می باشد.

رئیس هسته و تیم تحقیقاتی طراح و تجهیزات پترو زاگرس گفت: با توجه به کاربرد گسترده این فناوری در صنایع مختلف که باعث افزایش راندمان و کاهش هزینه ها می شود، نیاز مبرمی به این فناوری در بازار احساس می شود.

دلاور در خصوص فرآیندهای کسب و کار گفت: فرآیند کسب و کار با جمع آوری و ذخیره ایده ها، ارزیابی و تحلیل تحلیل تکنیکال، بازاریابی، طرح تولید، پیش بینی نیازهای بازار انجام می شود.

وی با بیان اینکه روش تولید از نظر هزینه تولید مدرن و انحصاری است، ادامه داد: هزینه تولید در مقیاس آزمایشگاهی 35 میلیون تن برآورد شده است و هزینه تولید در مقیاس صنعتی بسته به حوزه کاربرد و میزان مورد نیاز متفاوت است. .

رئیس گروه اصلی و پژوهشی پترو طراحی و تجهیز زاگرس افزود: با توجه به خدمات ارائه شده به دستگاه های واحد دانشگاهی، بر اساس تفاهم نامه، درصدی از درآمد حاصله در اختیار دانشگاه قرار می گیرد.

دلاوی با بیان اینکه برنامه ریزی دقیقی برای حضور در رویداد عصر امید در دانشگاه آزاد اسلامی داریم، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی فرصت خوبی را برای پژوهشگران فراهم کرده است که می توان از آنها برای برنامه های آینده استفاده کرد.

  آمادگی نجات برای افزایش کنترل مرزی روی سویه omicron

باید بگویم؛ دومین رویداد ملی دانشگاه آزاد اسلامی با شعار «عصر امید» از 18 تا 11 خردادماه در مصلای تهران میزبان 3000 شرکت دانش بنیان، آزمایشگاه و زیرساخت، یک گروه پژوهشی و یک استارتاپ خواهد بود.

انتهای پیام/4040/

دیدگاهتان را بنویسید