بنیاد شهید برای پرداخت مطالبات دانشگاه

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از بهبهان، جلسه کارگروه شهید و ستاد آسیب دیدگان دانشگاه آزاد اسلامی در بهبهان با حضور سجاد طیبی رئیس دانشگاه، نعمت الله نیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهبهان برگزار شد. بنیاد شهید و امور ایثارگران بهبهان و اعضا جهت بررسی و هماهنگی بخشنامه جدید دانش آموزی.

در این دیدار رئیس واحد بهبهان با تبریک عید غدیر خم، حضور شاهدان و دانشجویان ایثارگر در دانشگاه آزاد اسلامی مایه خیر و برکت است و توجه ویژه به امور این دسته از دانشجویان از وظایف ویژه این عزیزان است. مسئولین دانشگاه افزود: توجه به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و ارتباط تنگاتنگ با بنیاد شهید و امور ایثارگران از اولویت های ویژه دانشگاه آزاد است و از این رو تمام تلاش خود را برای ایجاد فضای مناسب به کار خواهیم گرفت. برای ادامه تحصیل این دسته از دانشجویان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهبهان.

بنیاد شهید برای پرداخت مطالبات دانشگاه

طیبی با تاکید بر احترام به دانشجویان به ویژه دانشجویان شهید و ایثارگر، خواستار پرداخت مطالبات گذشته دانشگاه از شهید و دانشجویان ایثارگر شد و افزود: بخشنامه جدید ستاد شهید و اعتصارگر حاوی نکات بسیار مهمی است که از مسئولان می‌خواهند از طریق فضای مجازی و از طریق برگزاری جلسات حضوری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی نسبت به رفع مشکلات معوق اقدام کنند.

نعمت الله نیری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بهبهان با تشکر از همکاری و رفع موانع در امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی به تشریح و ابلاغ بخشنامه جدید به منظور جلوگیری از هرگونه همکاری به این گروه ویژه پرداخت. وی با درخواست از مسئولین بر تلاش برای رفع مطالبات مالی این دانشجویان تا نتیجه بنیاد شهید تاکید کرد.

  اسامی 1300 دستگاهی که حقوق کارمندان را اعلام نکرده اند - اندیشه مدرن

انتهای پیام/4062/

دیدگاهتان را بنویسید