بنگاه های اقتصادی با تقویت رویکرد هوشمند، رقابت پذیری را تضمین می کنند

30144 892 فقط خبر

رئیس سازمان ملی استاندارد گفت: بنگاه های اقتصادی کوچک و متوسط ​​جمهوری اسلامی ایران با تقویت رویکرد هوشمندانه خود و استفاده از جوانان تحصیل کرده فضای رقابتی را در عصر استاندارد و دیجیتال فراهم می کنند.

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری آنا، مهدی اسلام پناه در حاشیه مجمع عمومی ایزو در نشست تخصصی «اعتمادسازی، کسب و کار در عصر دیجیتالی شدن»، با بیان اینکه دنیای دیجیتال و سیستماتیک امکان بهبود را فراهم می کند، گفت: کارایی و شفافیت: بنگاه‌های اقتصادی کوچک و متوسط ​​جمهوری اسلامی ایران با تقویت رویکرد هوشمند و بهره‌گیری از جوانان تحصیل‌کرده زمینه رقابت را در عصر استاندارد و دیجیتال تضمین می‌کند.

رئیس سازمان ملی استاندارد ایران با بیان اینکه توسعه استانداردهای فناوری اطلاعات و ارتباطات و رشد استارت آپ ها در لبه دانش، تحولات معجزه آسایی را به دنبال خواهد داشت، افزود: داده کاوی و ذخیره سازی داده، شبیه سازی دیجیتال، تخصص فناورانه – هوش روز دنیا. ، شعور مردم و شعور اشیا محقق خواهد شد.

اسلام پناه در این میزگرد تخصصی، ایرانیان سرشار از هوش خدادادی و در مسیر کشف علم و کشف مخلوقات خداوند را معرفی کرد و گفت: نمونه در جمهوری اسلامی ایران سلول درمانی و بیوتکنولوژی، هوش مصنوعی و هوشمند است. و استفاده علمی از فیض الهی و کشف اسرار خلقت.

انتهای پیام/

  قیمت کت خز بلند مردانه خرس قهوه ای

دیدگاهتان را بنویسید