بعد از مهدی قائدی نوبت به پرسپولیسی ها رسید! – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه نوین، استقلال در نقل و انتقالات تابستانی ورودی ها و نتایج زیادی داشته است. اما مهم ترین انتقال این باشگاه بدون شک جدایی مهدی قائدی بود. تنها ستاره این تیم در یکی دو فصل اخیر که به تیم ملی هم دعوت شده بود، با وجود پیشنهادهای اروپایی، رفتن به فوتبال امارات و باشگاه الاهلی را انتخاب کرد.

گائدی که با توجه به سن و سالش فرصت بسیار خوبی برای پیشرفت و حضور در فوتبال اروپا داشت، به یکباره فوتبال امارات را ترک کرد. اگرچه این انتقال هم برای قائدی و هم برای استقلال به نفع مالی بوده است، اما مطمئنا مهدی نمی تواند در لیگ عادی امارات پیشرفت فنی داشته باشد. یکی از دلالان معروف فوتبال ایران که دوستی نزدیک با قائدی و بسیاری دیگر از ستاره های فوتبال بلغارستان دارد در رفتن قائدی به فوتبال امارات نقش بسزایی داشت و در عین حال هواداران استقلال نیز موضع قاطعی را علیه این دلال اتخاذ کرده اند.

آنها معتقد بودند که اگر این دلال نبود، قائدی می توانست در استقلال به فوتبال ادامه دهد یا به فوتبال امارات برود. حالا با گذشت چند ماه از انتقال قائدی به فوتبال امارات، دلال به طرق مختلف به سراغ چند بازیکن پرسپولیس رفته و قصد پخش آنها را دارد. این مرد که ارتباطات خوبی در فوتبال امارات دارد به چند ستاره پرسپولیس پیشنهاد حضور در این کشور را داده است اما این افراد هنوز پاسخ قطعی به او نداده اند.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

  هشدار مدیریت بحران برای وزش باد شدید لحظه ای در تهران

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1261681

دیدگاهتان را بنویسید