بزرگترین نقطه ضعف مردان در زندگی زناشویی – تفکر مدرن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی Contemporary Thought وقتی می گویند زنان از زهره و مردان از مریخ آمده اند، واقعا حق با آنهاست. دنیای زن و مرد، حتی اگر در یک خانه به دنیا بیایند و با هم بزرگ شده باشند، آنقدر متفاوت است که می توانند حرف ساده ای را که بین خود رد و بدل می کنند، به جرقه ای تبدیل کنند تا آتشی برافروخته شود. حالا فکر کنید زیر یک سقف با مردی از خانواده، فرهنگ دیگر و حتی شهر یا کشور دیگری زندگی می کنید!

طبیعی است در چنین شرایطی حرف های شما برای مدت طولانی قابل درک باشد و شریک زندگی تان همه چیز به ظاهر ساده و بی اهمیت را به فرصتی برای شروع جنگ تبدیل کند، اما نگران نباشید! اگر سعی کنید آتشی را که در آن روز بین مریخی ها و زهره رخ می دهد خاموش کنید، می توانید آرامش را به خانه مشترک خود بازگردانید. همیشه از کلمات و عباراتی استفاده کنید که باعث می شود همسرتان احساس بی کفایتی کند. تسلیم شو، تسلیم شو وقتی به رفتار و عکس العمل های شوهرتان دقت می کنید، می توانید این کلمات را شناسایی کنید و در طول روز که بی اختیار از آنها استفاده می کنید، مچ دست خود را بگیرید تا خودآگاه تر شوید.

نقاط ضعف مردان

روابط زناشویی محیطی برای تعامل مناسب بین زن و مرد است. زن و مردی که اکنون با یکدیگر ازدواج کرده اند و باید برای داشتن زندگی شاد و پایدار تلاش کنند. اما می خواهیم در مورد نقاط ضعف مردان در ازدواج صحبت کنیم. از نقاط ضعف به عنوان راهی برای غلبه بر آنها استفاده کنید. بلکه باید بدانید که اغلب دانستن نقاط ضعف مردان در رابطه زناشویی می تواند به بهبود رابطه کمک کند. پس به ما بپیوندید

  انواع ارگاسم در زنان - تفکر مدرن

انتقاد از مردان

مردها دوست ندارند همسرشان در حضور دیگران از آنها انتقاد کند. آقایان دوست دارند همسرشان همیشه از آنها تعریف و تمجید کند، پس بهتر است تا حد امکان از او تمجید کنند تا کارهای خوبش تکرار شود. شوهرتان را تحسین کنید و مطمئن باشید که او همیشه سپاسگزار خواهد بود.

توهین و تمسخر فرد

توهین و تمسخر رفتارهایی است که آقایان از هیچکس انتظار ندارند، حتی اگر شوخی و خنده باشد. اگر کسی با آنها شوخی کند، از او محافظت می کنید تا همیشه عاشق باشید.

قدرت بدنی مردان

مردان به قدرت بدنی خود بسیار حساس هستند و دوست ندارند از نظر قدرت بدنی ضعیف نامیده شوند. همیشه فرم بدن و ویژگی های ظاهری شوهرتان را تحسین کنید و او را قوی خطاب کنید.

در مقایسه با مردان دیگر

مردها تمایلی به مقایسه ندارند، بنابراین سعی کنید وقتی همسرتان رفتار بدی دارد، او را با دیگر مردان مقایسه نکنید، زیرا این کار تمام فداکاری ها و تلاش های مرد مورد علاقه شما را به خطر می اندازد و احتمالاً واکنش های ناخوشایندی را به دنبال خواهد داشت.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1257820

دیدگاهتان را بنویسید