برگزیدگان هشتمین جشنواره فیلم شهر چه گفتند؟/ رضایت هنرمندان از تداوم یک رویداد هنری پس از قطع شدن ویروس کرونا

به گزارش خبرنگار حوزه سینمایی گروه فرهنگ خبرگزاری آنا، یکی از رویدادهای ویژه افتتاحیه هشتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر که با حضور اهالی شهر و هنر در پردیس سینمایی ملت برگزار شد. با اهدای جوایز از سوی مسئولان، هنرمندان و سینماگران در سه بخش «سریال تلویزیونی و نمایش خانگی»، «ربع» و «اقلام تبلیغاتی سینمای ایران و خلاقیت‌های هنری شهر» به برگزیدگان جوایزی اهدا شد.

پس از اهدای جوایز به سراغ تعدادی از برندگان رفتیم تا حال و هوای آنها را پس از دریافت جوایز ثبت کنیم و نظر آنها را در مورد جشنواره بین المللی فیلم شهر جویا شویم.

جشنواره فیلم شهر فرصتی برای شکوفایی استعدادهای جوان است

قسمت اول جوایز مربوط به بخش «محله» بود. ستاره سرداری که در این بخش برای فیلم «ریشدان» برنده جایزه شده است، ضمن ابراز خوشحالی از دریافت این جایزه گفت: در اولین دوره جشنواره بین المللی فیلم شهر عکاس بودم و حالا که هشتمین دوره است. من یکی از برگزیدگان جشنواره من هستم. امیدوارم این جشنواره ها انگیزه ای برای کار و پیشرفت جوانان باشد.

عطیه سادات حجتی که با فیلم «کنار هم» در جشنواره حضور داشت و از دیگر برگزیدگان این بخش بود، ضمن ابراز خوشحالی از دریافت جایزه خود، خواستار توجه بیشتر بخش محله در جشنواره فیلم شهر شد. .

احسان طالبی پس از دریافت جایزه خود در بخش محله برای فیلم چهارراه گفت: در جشنواره دیگری برای این برنامه جایزه گرفته بودم و در این جشنواره هم جایزه گرفتم. من برای شرکت در این جشنواره از خراسان شمالی آمده ام و دریافت این جوایز شگفت انگیز است. از حضور در این مراسم بسیار خوشحالم.

  دانلود آهنگ درد و درمان منی از علی صدیقی + متن ترانه - اندیشه معاصر

علی ترابی پور از دیگر هنرمندانی بود که در بخش محله برای فیلم من انسانم برنده جایزه شد و با احساس رضایت در چهره اش گفت: این سومین بار است که در جشنواره فیلم شهر فیلم می سازم. خوشحالم که بالاخره جایزه ام را در این دوره گرفتم. امیدوارم بتوانم در آینده در بخش فیلم بلند شرکت کنم و موفق باشم.

برگزیدگان هشتمین جشنواره فیلم شهر چه گفتند؟/ رضایت هنرمندان از تداوم یک رویداد هنری پس از قطع شدن ویروس کرونا

وی ادامه داد: به نظرم جشنواره فیلم شهر هم جشنواره ای حرفه ای و مردمی است و هم در کنار جشنواره فیلم فجر یکی از بهترین جشنواره های کشور است.

مهدی شهسواری از دیگر برگزیدگان جشنواره در بخش محله بود که برای فیلم «ایستگاه آخر» جایزه گرفت. وی با ابراز خوشحالی از اینکه همسرش عطیه سادات خجتی نیز در این جشنواره جایزه دریافت کرد، گفت: برای دومین بار پیاپی در جشنواره فیلم شهر جایزه گرفتم و فکر می کنم این جشنواره فرصتی برای جوانان است تا بتوانند خود را توسعه دهند. استعدادها.شکل گیری

برگزاری جشنواره فیلم شهر رقابت هنری را افزایش می دهد

در ادامه مراسم افتتاحیه هشتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر، جوایزی به برندگان بخش «سریال تلویزیونی و نمایش خانگی» اهدا شد که سیدحسین امیرجهانی و مهدی حمزه برای فیلمنامه «نایلا» موفق به کسب جایزه در این بخش شدند. “سریال. سید حسین امیرجهانی پس از دریافت جایزه خود گفت: سریال نجلا یک کار جمعی بود و بسیار خوشحالم که تماشا شد. این جایزه حاصل تلاش همه دوستان از جمله آقای سعید سعدی تهیه کننده و خیرالله تقیانی پور کارگردان این سریال بود و خدا را شاکرم که نتیجه زحمات خود را در این جشنواره دیدیم.

  مقصر ناامنی سیستان و بلوچستان کشته شد - تفکر مدرن

وی ادامه داد: از سرگیری جشنواره فیلم شهر پس از وقفه ناشی از شیوع بیماری کرونا اتفاق مبارکی است و امیدوارم ادامه داشته باشد.

برگزیدگان هشتمین جشنواره فیلم شهر چه گفتند؟/ رضایت هنرمندان از تداوم یک رویداد هنری پس از قطع شدن ویروس کرونا

خیرالله تقیانی پور که برای سریال «نجلا» جایزه بهترین کارگردانی را دریافت کرده است، از دیده شدن این سریال ابراز خوشحالی کرد و گفت: امیدوارم بعد از این شاهد وقفه ای در روند برگزاری این جشنواره نباشیم. جشنواره فیلم شهر به صورت مستمر برگزار می شود.

ابوالفضل صفری که برای ساخت سریال های «خانه امان» و «سرجوخه» برنده جایزه شد، از دست اندرکاران جشنواره بین المللی فیلم شهر قدردانی کرد و گفت: تصور می کنم علاوه بر زحمات گروه، مردم هم لطف کنند. موضوعات این سریال که مورد توجه داوران جشنواره قرار گرفت.

زینب تقوی به عنوان تهیه کننده مجموعه تلویزیونی «دودکش» پس از دریافت جایزه خود گفت: احساس بسیار خوبی است که توانستیم در جشنواره فیلم شهر جایزه بگیریم و قطعا چنین جشنواره هایی به افزایش رقابت و شور و نشاط کمک می کند. ”

تقوایی تاکید کرد: به نظر من باید تعداد آثار شرکت کننده در جشنواره فیلم شهر افزایش یابد تا رقابت بیشتر شود و جشنواره هیجان انگیزتر شود.

برگزیدگان هشتمین جشنواره فیلم شهر چه گفتند؟/ رضایت هنرمندان از تداوم یک رویداد هنری پس از قطع شدن ویروس کرونا

هشتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر به دبیری مجید اکبرشاهی 6 تا 31 تیرماه در پردیس سینمایی گالری ملت برگزار می شود. علاقه مندان می توانند برای دریافت آخرین اطلاعات درباره هشتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر به کانال تلگرامی این رویداد هنری به نشانی t.me/shahrfilmfest و اینستاگرام رسمی جشنواره www.instagram.com/shahrfilmfest مراجعه کنند.

انتهای پیام/4104/

دیدگاهتان را بنویسید