برگزاری نشست بصیرتی حلقه صالحین در دانشگاه آزاد اسلامی ممسنی

1089442 فقط خبر

به گزارش خبرگزاری آنا، این جلسه با حضور دکتر علی کریمی رئیس دانشگاه، حجت الاسلام سیدرضا شمس الدینی رئیس معاونت فرهنگی دانشگاه، مسئولین بسیج کارمندی برگزار شد. ، دانشجویان و معلمان و جمعی از کارگران در نمازخانه دانشگاه بعد از نماز ظهر و عصر.

حجت الاسلام سید رضا شمس الدینی با بیان عظمت مولی و امامت حضرت امیرالمومنین (ع) و عدم همراهی صحابه پس از رحلت پیامبر(ص) مطالبی را در مورد امامت حضرت علی بیان کرد. از نظر احادیث و روایات.

وی افزود: مهم ترین دلیل همراهی ملت و مردم آن زمان با امامت حضرت علی (ع) حسادت و گلایه های شخصی سران خلافت از ایشان بود که به ایشان اجازه بیعت ندادند. امامت حضرت علی پس از رحلت پیامبر.

این استاد دانشگاه با اشاره به نقش مؤثر اساتید در هدایت جامعه گفت: وظیفه ذاتی اساتید و ائمه جمعه جهاد تبیین است و پیامبران و ائمه معصومین علیهم السلام نیز رسالت را بر عهده دارند. از توضیح

وی تصریح کرد: هدایت برای همه اهمیت عام دارد، اما هدایت برای متقیان و مؤمنان پاداش ویژه است و هدایتی که از تربیت می شود امری اساسی است و باید در شبکه آموزشی به دنبال مؤمنان و متقیان باشیم.
ریاست محترم دانشگاه جناب آقای دکتر علی کریمی نیز تأثیر عظیم حضور در جلسات معرفت و بصیرت افزایی حلقه های صالحین را در امور زندگی که ثمرات فکری و عقیدتی ارزنده ای را برای دانشگاه به ارمغان می آورد را مورد تاکید قرار دادند. مجتمع وی همچنین بر برگزاری بیشتر این گونه جلسات در فضای دانشجویی تاکید کرد و خواستار تقویت گفتمان انقلاب اسلامی در بین دانشجویان شد.

  خبر خوش از وزیر آموزش و پرورش برای تامین اضافه فرهنگیان - اندیشه معاصر

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید