برگزاری مسابقات تنیس روی میز و بدمینتون ویژه کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی

1086252 فقط خبر

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، مسابقات تنیس روی میز و بدمینتون کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی در بخش بانوان به همت مرکز ورزش و تربیت بدنی به منظور حفظ و ارتقای سلامت اعضای خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی و افزایش آنها برگزار می شود. نشاط در ورزشگاه استانداری واحد یزد صبح امروز پنجشنبه 25 تیرماه در سالن استانداری یزد آغاز به کار کرد.

در این دوره از مسابقات پرشور تنیس روی میز و بدمینتون کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی در معاونت ستادی و اعضای هیات علمی به مدت سه روز از امروز پنجشنبه 25 تیر لغایت شنبه 27 تیرماه به میزبانی واحد یزد به صورت دوره ای برگزار شد. از سوی وزارت ورزش و آموزش و پرورش، تربیت بدنی معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد یزد برگزار می شود و در نهایت تیم های اول و دوم بر اساس رتبه های خود به مرحله نهایی راه خواهند یافت.

پوران رحیمی ناظر فنی این دوره از مسابقات کشوری دانشگاه آزاد تهران گفت: این مسابقات با حضور 7 نفر نیروی فنی از استان های یزد، تهران و کرمان و با حضور 7 تیم شرکت کننده از سازمان مرکزی تهران کرمان برگزار می شود. . ، یزد، تبریز، فارس و مازندران در دو بخش صبح و عصر به مصاف یکدیگر می روند.

لازم به ذکر است اختتامیه این دوره از مسابقات ورزشی کشوری دانشگاه آزاد روز شنبه 27 تیرماه سال جاری با حضور مسئولین ورزش استان و دانشگاه آزاد در محل سالن استانداری این دانشگاه به پایان می رسد. اهدای مدال قهرمانی و جوایز به تیم های برتر.

  ماندانا دهقان از رسیدن به سکو ممانعت به عمل آمد

مهران احدی مسئول فنی مسابقات تنیس روی میز کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مردان گفت: مسابقات تنیس روی میز کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد به میزبانی شهر تبریز از امروز 25 تیرماه آغاز شده است. ، با حضور هشت تیم. تیم ها به دو گروه چهار تیمی تقسیم شدند که به صورت دوره ای با یکدیگر بازی کردند. قرار شد دو تیم برتر هر گروه روز جمعه به مصاف یکدیگر بروند. بعد از مسابقات تیمی مسابقات انفرادی به صورت تک حذفی برگزار می شود. باید از مدیریت دانشگاه آزاد تبریز به ویژه مدیر افتخاری تربیت بدنی جناب آقای دکتر محمدپور که برای میزبانی این مراسم زحمات زیادی کشیدند تشکر ویژه کرد. همچنین از کارکنان مرکز ورزش دانشگاه آزاد اسلامی که با برنامه ریزی بسیار مناسب مسابقات دانشجویان، کارکنان و اساتید را برگزار کردند تشکر می کنم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید