برگزاری رژه نیروی دریایی ارتش با حضور 1444 فروند شناور نیروهای مسلح در بندرعباس

سخنگوی سپاه اعلام کرد؛

30614 926 فقط خبر

سردار شریف از برگزاری رژه دریایی با حضور 1444 نیروی دریایی مردمی و نیروهای مسلح در بندرعباس خبر داد و گفت: این رژه با مسئولیت سپاه برگزار می شود.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، سردار سرتیپ رمضان شریف سخنگوی و مسئول روابط عمومی سپاه از برگزاری رژه یگان های نیروهای مسلح در بندرعباس و سواحل نیلگون خلیج فارس به همت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خبر داد. سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و تصریح کرد: همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس و گرامیداشت زحمات و رشادت های فرزندان غیور ملت ایران در این عصر پرافتخار; بر اساس تصمیم فرمانده معظم کل قوا (مجدله‌العلی) مبنی بر برگزاری رژه 31 شهریور همزمان با تهران در بندرعباس که از سال 1394 آغاز شده است، این رژه صبح فردا (پنجشنبه) با مسئولیت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بندرعباس برگزار شد و یگان های منتخب یگان های دریایی، هوایی، پیاده و باری نیروهای مسلح و بسیج دریابانی اقتدار دریایی و حاکمیت نظام اسلامی را به نمایش خواهند گذاشت. جمهوری ایران در خلیج فارس و تنگه استراتژیک هرمز.

سردار شریف اعلام و تصریح کرد: برگزاری رژه دریایی با حضور یک هزار و 444 فروند شناور سنگین، نیمه سنگین و سبک در قالب بسیج نیروی دریایی و یگان های منتخب نیروی دریایی ارتش و تفنگداران دریایی فراجهه و نیروی دریایی فراجهه در جوار سواحل خلیج فارس است. برنامه اصلی رژه نیروهای مسلح در بندرعباس : پیشتاز یگان های دریایی در رژه نیروی دریایی ارتش، ناو موشک انداز شهید سلیمانی است که به تازگی به بازوی رزمی نیروی دریایی سپاه اضافه شده است.

  47 قلم داروی بیمه شدگان خاص/ تصمیمی برای افزایش قیمت دارو نداریم

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همچنین گفت: همزمان با برگزاری رژه شناور، جنگنده های تندرو نیروی زمینی و هوافضای سپاه به اجرای رژه هوایی می پردازند.

وی تصریح کرد: در مراسم رژه سراسری نیروهای مسلح در بندرعباس، یگان های پیاده منتخب از مقابل جایگاه رژه رفتند. همچنین توانمندی ها و دستاوردهای حوزه نیروی دریایی در قالب رژه یگان های قابل حمل به نمایش گذاشته می شود.

مسئول روابط عمومی کل سپاه در پایان اعلام کرد: سی و یکمین رژه بندرعباس در شهریور با حضور فرماندهان عالی رتبه نیروهای مسلح و «محمدبکر کلیباف» رئیس شورای اسلامی شهر برگزار می شود. سخنران اصلی این رویداد خواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید