برگزاری رزمایش بزرگ و همزمان تیم های نظارت شبکه در 124 منطقه شهرداری

1086720 فقط خبر

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری آنا؛ حسین امانلو با اشاره به برگزاری رزمایش بزرگ و همزمان اکیپ های نظارت شبکه در 124 حوزه شهرداری اظهار داشت: یکی از بحث هایی که در شبکه نظارت همگانی مطرح شد این بود که بتوانیم در سطح مناطق در نظارت بر کار شهرداری ها حضور انسانی داشته باشیم. ، مناطق و سازمان ها یکی از جلوه های این حضور جمعی، نظارت بر کار تک تک مناطق شهرداری در انجام ماموریت هاست.

وی افزود: بر این اساس و با توجه به رویکرد سازمان بازرسی، مقرر شد آموزش های دوره ای به صورت هفتگی یا ماهانه در تمامی مراکز اداری و اجرایی شهرداری از جمله مناطق، پارک ها و اماکن ورزشی، مراکز پسماند و … انجام شود. باید در مترو، پایانه ها و هر جا که شهرداری به مردم خدمات می دهد و مظهر مدیریت شهری است حضور داشته باشیم و نظارت و راهنمایی لازم را داشته باشیم.

امانلو اعلام کرد: در این راستا 25 تیم دو تا سه نفره که تلفیقی از ناظران رسمی و غیر رسمی هستند ساماندهی شده و تیم های ارزیاب از ساعت 9 صبح امروز تا ساعت 14 به صورت همزمان در 124 منطقه مستقر شده اند. و گزارشی از مشاهدات خود ارائه کرده اند و تا پایان امروز ارائه خواهد شد.

دبیر شبکه مردمی دیده بان شهرداری تهران با اشاره به اینکه رویکرد بازدیدهای امروز رسمی، ساختاری و مدیریتی است و وارد بحث و مباحث تخصصی نمی شویم، خاطرنشان کرد: این مانور با دو هدف دنبال می شود. اول تجلیل از زحمات همکاران در سطح منطقه و دوم شناسایی مشکلات و موانع احتمالی و رفع آنها.

  جذب مجازی دانشجویان بین المللی / آخرین اخبار از اجرای طرح رتبه بندی معلمان - اندیشه معاصر

وی با تاکید بر اینکه بازرسی همیشه عامل نظارت و کنترل نیست و ماموریت اصلی بازرسی پیشگیری و برنامه ریزی برای روند بهینه فعالیت است، تصریح کرد: مانور بازدید از مناطق نیز در راستای اقدامات پیشگیرانه و بازدارندگی از برخی مشکلات احتمالی.

وی با بیان اینکه پایش های دوره ای میانگینی از کارکردها و کارایی مدیریت در سطوح شهرداری را نشان می دهد و می توان قضاوت کرد که کدام حوزه فعال بوده یا مشکلات کجا بوده است، گفت: این نظارت ها به صورت نامحسوس و در شیفت های شبانه روزی انجام می شود. و در مراکز مختلف . و در پایان بازدیدها بر اساس چک لیست های موجود، مزایا، معایب، ضعف ها و قوت ها شناسایی و به دبیرخانه شبکه نظارت تحویل داده می شود.

دبیر شبکه مانیتورهای مردمی شهرداری تهران همچنین خاطرنشان کرد: در صورت رصد یک مورد خاص مانند بی احتیاطی، سوء مدیریت، مشکلات خدمات مشتریان و یا موارد مشابه، تیم نظارت تذکرات لازم را خواهد داد.

انتهای پیام/4172/

دیدگاهتان را بنویسید