برگزاری دوره های آموزشی آنلاین رایگان در نمایشگاه کتاب

1073073 فقط خبر

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری آنا از مرکز مطبوعات سی و سومین جشنواره بین المللی کتاب، دو برنامه آموزشی «کتابخانه ها از زندگی دوم تا متوارس» و «گنجینه دانش آزاد» با حضور دکتر امیر اصنافی، عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی. و مدرس دانشگاه دکتر محمد زراحز هرزمی به صورت آنلاین در سالن فعالیت های فرهنگی مرکز آموزشی برگزار شد.

امیر اصنافی، مدرس دانشگاه شهید بهشتی، درباره درس های آنلاین گفت: دسترسی به اطلاعات و مدیریت دقیق، سازماندهی مباحثی است که به دانشجویان آموزش داده می شود.

وی افزود: موضوعات و سرفصل های مورد مطالعه در کلاس های درس زیر نظر وزارت علوم است و هدف از آموزش این است که فارغ التحصیلان در سازمان های مورد نظر فعالیت خود را داشته باشند.

عنفی ادامه داد: به عنوان مثال یک دانشجوی نمونه کشوری پس از فارغ التحصیلی توانسته در انجمن های علمی فعالیت کند و در جشنواره فارابی جایگاهی کسب کند.

گنجینه دانش رایگان در نمایشگاه کتاب

محمد زراحزاز استاد دانشگاه خوارزمی که به صورت آنلاین در فرهنگسرای مرکز آموزشی تدریس می کند نیز گفت: کارگاهی که امروز برگزار کردیم شامل ارائه مقاله، کتاب و پایان نامه آموزشی رایگان در سراسر جهان است.

وی افزود: بسیاری از دانشجویان، محققین و دانشمندانی که در زمینه های علمی فعالیت می کنند به منابع مختلف اطلاعات الکترونیکی رایگان نیاز دارند تا بتوانند در رشته خود تحقیق کنند.در این آموزش وب سایت های رایگان معرفی شده است.

این مدرس دانشگاه خوارزمی ادامه داد: آموزش ها بسیار کاربردی است و مقالات معرفی شده توسط این سایت ها برای تمامی رشته ها و رشته ها استفاده می شود. این آموزش های آنلاین درد در دانشگاه های قزوین، علامه و هرزمی تدریس شده و با وجود ویروس کراون با استقبال بسیار خوبی مواجه شده است.

  پیشنهاد ایران به سازمان ملل برای محکومیت توهین به مقدسات اسلامی

این سازنده زرهی در خصوص استقبال مردم از نمایشگاه کتاب پس از 2 سال خاطرنشان کرد: با توجه به فراهم شدن بستر مجازی استقبال خوبی از سوی مردم صورت نگرفته است اما پیش بینی می شود در روزهای آینده مورد استقبال قرار گیرد.

سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران که از 21 و 30 اردیبهشت 1401 آغاز به کار کرد، در دو بخش حضوری در مصلای امام خمینی (ره) و به صورت مجازی در سامانه ketab.ir برگزار می شود.

انتهای پیام/4173/

دیدگاهتان را بنویسید