برگزاری جلسه هماهنگی سی و سومین ارتحال امام خمینی (ره).

995409 فقط خبر

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری آنا، جلسه هماهنگی سی و سومین سالگرد رحلت امام خمینی (ره) با حضور جلال بهرامی معاون شهردار تهران، عسگر عطایی مدیرکل خدمات شهری، مدیران اجرایی شرکت ها و شرکت های خدمات شهری، نماینده فرهنگی و اجتماعی، معاونت حمل و نقل و ترافیک، معاونت منطقه ای، معاونت فنی و عمرانی، حراست و بازرسی، شهرداران مناطق 1، 19 و 20، معاونت خدمات شهری مناطق 22، مرکز ارتباطات ، سازمان فرهنگی هنری، سازمان پیشگیری و مدیریت بحران، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات، شرکت شهر سالم، یگان حفاظت شهرداری تهران و …. در سالن همایش های شهرداری تهران برگزار شد.

در ابتدای این جلسه گزارش کاملی از برنامه ها و اقدامات پیش بینی شده توسط شهرداری تهران برای برگزاری مراسم بزرگداشت سی و سومین رحلت امام خمینی (ره) ارائه شد و سپس کلیه مدیران در خصوص برنامه ها و اقدامات این مجموعه مجموعه تحت هدایت او برای برگزاری هر چه مراسم باشکوهتر باشد توضیحات مفصل تر.

جلال بهرامی معاون خدمات شهری شهرداری تهران نیز در این نشست با اشاره به اهمیت این موضوع که ما مدیون ائمه و شهدا هستیم، گفت: تهران هر چه باشکوه این مراسم را برگزار کند.

بهرامی افزود: پیش بینی های لازم برای آماده سازی حیاط ها و رینگ بیرونی سازمان بهشت ​​زهرا(س)، عرصه های شرکت کننده در این مراسم فراهم شده است و انتظار می رود کل مجموعه مدیریت شهری در تمامی ادارات، سازمان ها، شرکت ها و مناطق مشارکت کننده در این مراسم انجام شود. در این مراسم همکاری لازم و رویه واحد را در انجام وظایف محوله در این خصوص داشته باشند.

  قوانین سفر از ایران به کویت اعلام شد! - اندیشه معاصر

بهرامی به برخی از اقدامات پیش بینی شده اشاره کرد و گفت: برنامه ریزی برای تردد زائران گران قیمت از طریق مترو، اتوبوس و تاکسی و …، ایجاد پارکینگ های لازم در محدوده های پیش بینی شده، استفاده از ظرفیت پارکینگ مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب، هماهنگی ها با پلیس راهور تهران بزرگ برای تسهیل تردد و هموارسازی مسیرهای منتهی به حرم امام خمینی (ره) و زائران استان های همجوار تهران، تامین زیرساخت های لازم و انجام عملیات عمرانی در نقاط تعیین شده و لزوم بازرسی، بازدید مستمر از کلیه مسیرهای منتهی به حرم و احصای موارد و موارد مهم از جمله زیرساخت های لازم، مشکلات ترافیکی، مسیرهای منتهی به بهشت ​​زهرا(س) و ایمن سازی مسیرها، نحوه استقرار آتش نشانان و پلیس در مسیر و رینگ داخلی و خارجی حرم. و بهشت ​​زهرا (س)، تبلیغات محیطی در تهران و محوطه های اطراف منتهی به حرم، اجرای طرح های فرهنگی ویژه، نیاز به نگهداری ویژه از 14 منطقه خاص داخل و اطراف حرم، چاپ نقشه مسیر و بنر، سرویس و نظافت قبل، حین و بعد از مراسم، نیاز به نگهداری کلیه شهرداری های ذیربط شهرداری 19 با انجام هماهنگی های لازم با اورژانس و هلال احمر، خدمات رسانی به شرکت شهر سالم با ایجاد درمانگاه صحرایی، استقرار نیرو، تجهیزات و آمبولانس، نیاز به ظرفیت و مشارکت مردمی را انجام دهند. و … اینها مسائلی است که باید به طور خاص پیگیری، نهایی و اجرایی شود.

انتهای پیام/4172/

دیدگاهتان را بنویسید