برگزاری اولین کنفرانس بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در تیرماه

1082061 فقط خبر

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری آنا، مهدی شریفیان، مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی استان تهران گفت: با استناد به فرصت های سرمایه گذاری در پایتخت و استفاده از ظرفیت های بین المللی در این حوزه، گفت: بیش از 110 فرصت سرمایه گذاری در این هلدینگ وجود دارد. کنفرانس بین المللی که در تهران برگزار می شود افزایش می یابد.

وی با بیان اینکه همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در تهران با حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی در برج میلاد برگزار می شود، افزود: شهرداری تهران 15 سال تجربه در زمینه مشارکت و فعالیت های سرمایه گذاری دارد که دستاوردهای مثبتی دارد اما آسیب شناسی نیز دارد. سعی کرده ایم به سرمایه داری و مشارکت آن در نظام جدید توسعه نگاه کنیم و این نظام را به گونه ای دیگر صورت بندی کنیم.

مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهر تهران با بیان اینکه نظام جدید سرمایه گذاری و مشارکت را در شهرداری تهران تدوین کرده ایم، به 6 مرحله مهم در این سامانه اشاره کرد و گفت: شناسایی فرصت های سرمایه گذاری، تهیه بسته های سرمایه گذاری، بازاریابی، انعقاد قراردادهای مشارکت، نظارت و بهره برداری یکی از این 6 مرحله است.

شریفیان با اشاره به سرمایه گذاری شهرداری در حوزه مسکن و تشویق سرمایه گذاران به ورود، افزود: بحث مسکن توسط کمپ مسکن مدیریت می شود و سیاست های کلان در این زمینه پیش بینی شده و فرصت جذب سرمایه گذار داریم و در حال انجام است و داخلی و پیشنهادات خارجی به طور عمیق در حال بررسی است. البته انبوه سازی در حوزه مسکن یکی از موارد مطرح شده در فرصت های سرمایه گذاری است. سایت ثبت نام کنفرانس هم اکنون برای سرمایه گذاران و علاقمندان به شرکت در همایش در دسترس است.

  با یک موج احتمالی کرونر ، یک جلسه غیرفعال برگزار نکنید

وی ادامه داد: هماهنگی هایی با اتاق های بازرگانی ایران و چین، ایران و امارات، ایران و عراق و … انجام شده است. برای شرکت در این کنفرانس.” سرمایه گذارانی از کشورهای همسایه دعوت شده اند که روابط بهتری با آنها داریم و شاهد حضور شهرداران شهرهای خواهر تهران نیز خواهیم بود.

مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهر تهران گفت: برگزاری تورهای گردشگری از جمله فعالیت های شهرداری خواهد بود ضمن اینکه پروژه های متعددی در تمامی حوزه های تفریحی و تفریحی از جمله شهربازی های مدرن پیش بینی شده است. تاکسی های مشترک در بخش حمل و نقل پاک و مکان هایی برای ساخت هتل در بخش گردشگری و افزایش سرانه خدمات شهری از جمله عناصر ارائه شده در این کنفرانس است.

انتهای پیام/4172/

دیدگاهتان را بنویسید