برگزاری اردوی آموزشی استعدادهای بازی سازی در کرمانشاه

از بنیاد ملی بازی های رایانه ای؛

899 665 فقط خبر

اردوی آموزش بازی سازی (بوت کمپ) به منظور شناسایی استعدادها در صنعت بازی های رایانه ای در شهر کرمانشاه در حال برگزاری است.

به گزارش گروه علم و فناوری خبرگزاری آنا، اردوی آموزش بازی سازی کرمانشاه (بوت کمپ) شامل 30 ساعت آموزش فشرده در زمینه بازی سازی ویژه گروه های دانش آموزی است که از 22 تا 26 مردادماه در رشته های علمی و آموزشی برگزار می شود. پارک فناوری این استان

این بوت کمپ ها دوره های فشرده ای هستند که شرکت کنندگان را برای ورود به بازار کار آماده می کند. اردوی آموزشی بازی های کرمانشاه نیز با رویکرد حمایت از کشف استعدادهای ناشناخته در صنعت بازی در مناطق مختلف کشور با همکاری مشترک بنیاد ملی بازی های رایانه ای، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، اداره کل ارشاد کرمانشاه، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان، پارک علم و فناوری و همچنین اداره کل آموزش و پرورش استان در پارک علم و فناوری کرمانشاه برگزار می شود.

شرکت کنندگان این اردو پس از انجام مراحل اولیه آموزش و تیم سازی، در قالب مسابقه ساخت بازی (GameJam) با یکدیگر به رقابت می پردازند تا بتوانند بر اساس آموزش های ارائه شده محصولی تولید کنند.
این رویداد از 22 تا 26 مردادماه برگزار می شود و علاقه مندان به این استان می توانند برای ثبت نام اینجا و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09028824936 تماس بگیرند.

مراسم اختتامیه و معرفی برگزیدگان بخش گیم جم این رویداد 5 مردادماه با حضور نمایندگان بنیاد ملی بازی های رایانه ای و مدرسان این دوره برگزار می شود.

  جشنواره انتشارات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در ایستگاه ششم

اولین رویداد حضوری مؤسسه بازی‌های ملی در تیرماه 1401 دو سال پس از شیوع بیماری کرونا در سیستان و بلوچستان (زاهدان) در قالب بوت کمپ برگزار شد. بر اساس برنامه ریزی موسسه ملی بازی های رایانه ای، این رویدادها در سایر استان های کشور برگزار می شود و در ماه های آینده اردوهای آموزشی دیگری نیز توسط بنیاد ملی بازی های رایانه ای در استان های دیگر برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/4144

دیدگاهتان را بنویسید