برپایی موکب و خدمت رسانی به دانش آموزان متمدن عزاداران حسینی

دانش آموزان برای خدمت به عزاداران حسینی در دهه اول محرم موکب برپا کردند.

2380 290 فقط خبر

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از داراب، با برنامه ریزی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد داراب و به همت مجلس شورای اسلامی دانشجویان گام دوم، موکب دانشجویان تمدن دانشگاه آزاد اسلامی واحد داراب با هدف ارائه خدمات فرهنگی و علمی به سوگواران حسینی، درب ورودی این دانشگاه در دهه اول محرم برپا شد.

زهرا عارف دارابی معاون فرهنگی و دانشجویی واحد داراب از حمایت های همیشگی جعفر شریعتی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد داراب قدردانی کرد. وی بیان کرد: این راهپیمایی بر اساس اعلام گام دوم انقلاب از سوی مقام معظم رهبری است که یکی از اهداف آن تحقق تمدن نوین اسلامی و با توجه به حیات و قیام امام حسین (علیه السلام) است. ) حرکتی است برای تمدن سازی با نام موکب دانش آموزان برای تمدن سازی از ابتدای ماه محرم.

عارف دارابی استقبال چشمگیر عموم مردم شهرستان به ویژه جوانان را از موکب دانشجویان متمدن بیان کرد و افزود: در این موکب دروازه ورودی دانشگاه آزاد اسلامی داراب، 10 مرکز فرهنگی یک دانشگاه (شهادت و ایثار) ، فضای مجازی، شعر و ادب، ولایت، مدرسه حاج قاسم، عفاف و حجاب، معرفت رضوی، عکاسی و فیلم، هلال احمر و مهدویت) نیز با ایجاد غرفه فرهنگی عفاف و حجاب، ایستگاه واقعیت مجازی، سلامت حضور فعال داشتند. ایستگاه، نقاشی کودک، ایستگاه صلواتی، زیارت عاشورا، خطابه، مداحی، دعا و… خدمت عزاداران حسینی در شهرستان داراب.

دبیر شورای فرهنگی واحد داراب ادامه داد: با توجه به اینکه پیکر 5 شهید مدافع حرم به تازگی تفحص و به کشور بازگشته است، یکی از این پیکرها متعلق به سردار بی سر شهید حاج عبدالله اسکندری است. سیدالشهدای مقاومت فارس مراسم پاسداشت این شهید بزرگوار و شهدای مدافع حرم نیز در شب ششم محرم الحرام با سخنرانی جعفر شریعتی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد داراب، محمد محمد رضا خسروی امام جمعه داراب، محمدحسین هاشمیان فرمانده سپاه ناحیه داراب و با حضور فرهاد سعدی فرماندار ویژه شهرستان، قاسم مرادی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، علیرضا نوشاد فرمانده نیروی انتظامی شهرستان و دیگر مسئولین شهرستان داراب در این راهپیمایی شرکت کردند و با استقبال خوب مردم شهرک مواجه شدند.

  درمان آسان گلودرد در فصل زمستان/ برای تسکین گلودرد از چه غذاهایی استفاده کنیم؟ - اندیشه معاصر

انتهای پیام/4129/

دیدگاهتان را بنویسید