برندگان سایپا امروز / نتایج قرعه کشی 3 بهمن 1400 سایپا + لینک برندگان سایپا با کد رهگیری و کد ملی – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه نوین، قرعه کشی سایپا 3 بهمن 1400 امروز با حضور ناظران برگزار می شود قرعه کشی سایپا طرح جدید پیش فروش و مشارکت در تولید محصولات سایپا در بهمن ماه 1400 با حضور نمایندگان سازمان ها و ناظران برگزار می شود. امروز یکشنبه 3 بهمن 1392 نتایج قرعه کشی سایپا و اسامی برندگان این مرحله از قرعه کشی اعلام می شود. و کوییک با گیربکس معمولی، ساینا اس و سایپا 151 با موتور سایپا M13 در یک سال قبل – فروش و مشارکت در تولید محصولات گروه خودروسازی سایپا با موعد تحویل یک ساله و اتصال برندگان سایپا نحوه واریز مهلت واریز برندگان سایپا و ویژه قیمت سایپا بهمن 1400 می آوریم. خواهیم آورد. همچنین متقاضیان ثبت نام خودرو سایپا می توانند برای مشاهده نتایج قرعه کشی و اسامی برندگان سایپا با درج کد رهگیری و کد ملی به سایت سایپا به نشانی https://saipa.iranecar.com/ مراجعه کنند.

نتایج قرعه کشی سایپا امروز یکشنبه 2 بهمن 1392

قرعه کشی پیش فروش شش محصول شامل شاهین، کوئیک آر و کوئیک با گیربکس معمولی، ساینا اس و سایپا 151 با موتور سایپا M13 امروز یکشنبه 3 بهمن ماه 93 انجام می شود و نتایج قرعه کشی سایپا و لینک برندگان سایپا با کد رهگیری و کد ملی در ادامه این خبر خواهیم بود.

اسامی برندگان در سایپا با کد ملی و کد رهگیری امروز 3 بهمن 1400

برندگان سایپا می توانند از چند طریق از نتایج قرعه کشی سایپا مطلع شوند. برای مشاهده اسامی برندگان سایپا با کد رهگیری و کد ملی می توانید به سایت سایپا به آدرس https://saipa.iranecar.com مراجعه کنید. همچنین می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید و به قسمت فروش ویژه منتخب اصلی مراجعه کنید و کد رهگیری یا کد رهگیری که پس از ثبت نام به شما داده شده را وارد کنید تا متوجه شوید در قرعه کشی سایپا برنده شده اید.

لینک اسامی برندگان قرعه کشی سایپا با کد رهگیری و کد ملی پیش فروش امروز 3 بهمن 1400

نحوه جستجو با کد رهگیری برندگان در سایپا امروز 3 بهمن 1400

کد رهگیری برنده 7 رقمی است و اعداد شروع در این لیست تعداد برندگان است. داوطلبان می توانند از کلید میانبر ctrl + f برای جستجوی شماره پیگیری خود استفاده کنند. پس از فشردن کلید ترکیبی بالا، یک فیلد کوچک در گوشه سمت راست بالای صفحه باز می شود، شماره پیگیری خود را در کادر جستجو وارد کرده و در کنار فیلد تعداد یافت شده بین 15000 کد رهگیری را به شما نشان می دهد.

اگر عدد 1 را دیدید به این معنی است که کد رهگیری شما در لیست برندگان ایران خودرو قرار دارد اما اگر عدد جلوی متن صفر باشد در قرعه کشی برنده نشده اید.

  استایل ضد و نقیض همسر مهدی قائدی در روف گاردن شخصی اش! - اندیشه معاصر

آخرین مهلت واریز برندگان قرعه کشی سایپا در پیش فروش ویژه بهمن 1400

بر اساس برنامه ریزی انجام شده، برندگان قرعه کشی دارای دو روش پیش فروش یک ساله و مشارکت ۷۲ ساعته در تولید هستند تا بتوانند مبلغی را واریز کنند.

پس از اعلام نتایج قرعه کشی، کشورهای منتخب باید مبلغ پیش پرداخت قیمت خودرو را به صورت علی الحساب در مدت 72 ساعت پرداخت کنند و پس از آن امکان انتخاب زمان تحویل، رنگ خودرو و نمایندگی در محل وجود خواهد داشت. از تحویل

در صورت عدم تکمیل به موقع مبلغ، امکان ثبت نام داوطلب منتخب در قرعه کشی غیرفعال می شود.

در صورت عدم رعایت شرایط متقاضی با شرایط سند بخشنامه در هر مرحله از ثبت نام تا تحویل خودرو، درخواست خرید خودرو لغو و در صورت واریز وجه، وجه مسترد خواهد شد. به متقاضی

برندگان قابل توجه قرعه کشی سایپا بهمن 1400

امکان صلح (انصراف از خرید) و انتقال خودرو به صورت نیابتی وجود ندارد.
در صورت انتخاب خریدار خودرو در قرعه کشی طرح پیش فروش اخیر ایران خودرو، از لیست پیش فروش سایپا حذف می شود.
پس از اعلام نتایج قرعه کشی، کشورهای منتخب باید مبلغ پیش پرداخت قیمت خودرو را به صورت علی الحساب در مدت 72 ساعت پرداخت کنند و پس از آن امکان انتخاب زمان تحویل، رنگ خودرو و نمایندگی در محل وجود خواهد داشت. از تحویل
در صورت عدم تکمیل به موقع مبلغ، امکان ثبت نام داوطلب منتخب در قرعه کشی غیرفعال می شود.
در صورتی که مشتری ظرف مدت 5 ماه از تاریخ تحویل خودرو با نمایندگی مجاز سایپا برای سرویس اولیه تماس نگیرد، کارت گارانتی خودرو غیرفعال می شود. هنگام هدایت مشتریان به نمایندگی های مجاز گروه خودروسازی سایپا، حداقل 1000 کیلومتر رانندگی الزامی است.
در صورت عدم رعایت شرایط متقاضی با شرایط سند بخشنامه در هر مرحله از ثبت نام تا تحویل خودرو، درخواست خرید خودرو لغو و در صورت واریز وجه، وجه مسترد خواهد شد. به متقاضی
در صورت عدم ارائه اطلاعات لازم جهت شماره گذاری از سوی مشتریان محترم، علاوه بر مزیت تاخیر در تحویل به دلیل عدم شماره گذاری، هزینه پارک و نگهداری خودرو از آنان اخذ خواهد شد.
محصولات شرکت زامیاد با مشخصات مندرج در بخشنامه فروش و با قیمت مصوب اعم از استاندارد یا نصب تجهیزات بالاتر از مشخصات فنی فعلی خودرو به فروش می رسد. هزینه های بالاتر از قیمت خودرو اضافه می شود و مشتری ملزم به تسویه صورت حساب نهایی کلیه هزینه ها قبل از تحویل معامله خواهد بود.
در روش پیش فروش مبلغ ودیعه به عنوان بخشی از قیمت معامله علی الحساب توسط مصرف کننده پرداخت می شود و قیمت نهایی خودرو بر اساس قیمت زمان تحویل مشخص شده در قرارداد در زمان تعیین شده محاسبه و اخذ می شود. دعوت.

  من بچه استقلال هستم و مطمئن باشید به این تیم برمی گردم / در این تیم افرادی هستند که نمی توانم آنها را ببخشم / الگوی فنی من فقط سوباسا بود - تفکر معاصر

جزئیات ثبت نام سایپا در آخرین پیش فروش

پیش ثبت نام و طرح شرکت در تولید سایپا بهمن 1400

همزمان با ایران خودرو، سایپا طرح فروش یک ساله و همچنین طرح فروش با مشارکت در تولید را از روز پنجشنبه اجرا می کند.

متقاضیان می توانند از ساعت 8 صبح فردا پنجشنبه 30 دی ماه به مدت دو روز با مراجعه به سایت فروش محصولات سایپا به نشانی saipa.iranecar.com نسبت به ثبت اطلاعات شخصی، دریافت کد کاربری و رمز عبور و با انتخاب نوع خودرو اقدام کنند. برای نهایی شدن

متقاضیانی که از خرداد ماه سال گذشته برای شرکت در روش فوق العاده، پیش فروش یکساله و پیش فروش شرکت در تولید، اطلاعات شخصی خود را ثبت و کد کاربری و رمز عبور دریافت کرده اند و از این طرح ها انتخاب نشده اند، باید مجددا -کد کاربری و رمز عبور را دریافت کنید. ثبت نام ندارند.

مدت زمان تحویل خودروهای سایپا در پیش فروش D1400 می باشد

زمان تحویل 6 محصول ارائه شده توسط سایپا مطابق با زمان بندی ارائه شده در طرح پیش فروش می باشد. سایپا در طرح پیش فروش دی و بهمن 1400 6 خودرو در رنگ های مختلف زیر را عرضه می کند.

برندگان سایپا امروز / نتایج قرعه کشی سایپا 3 بهمن 1400 + لینک برندگان سایپا با کد رهگیری و کد ملی برندگان سایپا امروز / نتایج قرعه کشی سایپا 3 بهمن 1400 + لینک برندگان سایپا با کد رهگیری و کد ملی

قیمت پیش فروش خودروهای سایپا

پیش فروش سایپا D1400 نامشخص بوده و قیمت نهایی خودروها در زمان ارسال دعوتنامه، قیمت روز شرکت می باشد. در این دو طرح خودروها با پیش پرداخت در حساب زیر موجود می باشد.

 • شاهین جی با پیش پرداخت یکصد و هفتاد و یک میلیون و هشتصد و نود و شش هزار و پانصد تن
 • کوئیک اس نود و یک میلیون و سی و نه هزار و پانصد تن را پیش پرداخت کرد
 • گیربکس کوئیک آر معمولی با حساب پیش پرداخت هشتاد و هفت میلیون و هشتصد و چهل و هفت هزار و پانصد تن
 • گیربکس معمولی با پیش پرداخت به حساب هشتاد و دو میلیون و نهصد و نوزده هزار تن
 • ساینا اس با پیش پرداخت هشتاد و سه میلیون و هفتصد و هشتاد و نه هزار تن
 • موتور سایپا SE 151 M13 با پیش پرداخت هفتاد و سه میلیون و پانصد و پنج هزار ریال
نوع ماشین مبلغ پیش پرداخت (ریال) قیمت خودرو زمان تحویل
شاهین جی 1,718,965,000 قیمت وسیله نقلیه

در زمان تحویل

در قرارداد آمده است

مشتریان

ژوئن تا جولای

1401

سریع C 911 395 000
Quick R با گیربکس معمولی 878,475,000
سریع با گیربکس معمولی 829,190,000 از ژوئیه تا سپتامبر 1401
ساینا اس 837 890 000 از ژوئیه تا سپتامبر 1401
موتور سایپا SE 151 M13 734,505,000 از ژوئیه تا سپتامبر 1401
  این نمادها بیشترین افزایش سهام - تفکر مدرن را دارند

مهلت تحویل خودرو طبق جدول فوق در ماه (هفته چهارم) درج شده است.

نوع ماشین مبلغ پیش پرداخت (ریال) قیمت خودرو مزایای همکاری از لغو سود ببرید زمان تحویل
شاهین جی 1,718,965,000 قیمت وسیله نقلیه

در زمان تحویل

در قرارداد آمده است

مشتریان

10% 7% بهمن

و

مارس

1401

سریع C 911 395 000
Quick R با گیربکس معمولی 878,475,000
سریع با گیربکس معمولی 829,190,000
ساینا اس 837 890 000
موتور سایپا SE 151 M13 734,505,000

مهلت تحویل خودرو طبق جدول فوق در ماه (هفته چهارم) درج شده است.

ورود به سایت سایپا / نامزدهای قابل توجه ثبت نام در سایپا

 • برای خرید خودرو باید مراحل تعیین کد کاربری (کد ملی) و رمز عبور را از طریق لینک “ورود / ثبت نام” طی کرده و پس از پر کردن پروفایل خود وارد شوید.
 • محدودیت کد ملی برای ثبت نام اعمال خواهد شد. (هر کد ملی در مجموع از دو گروه سایپا و ایران خودرو حق ثبت نام خودرو را دارد.)
 • حداقل سن برای خرید خودرو 18 سال است و باید گواهینامه رانندگی حداقل درجه سه را ارائه دهند.
 • داوطلب باید گواهینامه رانندگی داشته باشد.
 • طی 48 ماه گذشته متقاضی در سایپا و ایران خودرو اقدام به ثبت نام و یا صدور فاکتور برای خودرو نکرده است.
 • شماره کارت، شماره شبانه و تلفن همراه اعلام شده باید متعلق به متقاضی باشد.
 • متقاضیانی که دارای شماره ثبت فعال (نصب شده بر روی خودرو) به نام خود هستند نمی توانند ثبت نام کنند.
 • به آدرس اینترنتی درگاه پرداخت دقت کنید و مطمئن شوید که آدرس آن به سادگی و بدون حروف یا علامت اضافی با کلمه https شروع و فقط با عبارت .shaparak.ir ختم می شود. “نکات امنیتی استفاده از درگاه های پرداخت برای سامانه فروش آنلاین سایپا”

نحوه ثبت نام خودروهای سایپا در پیش فروش دی و بهمن 1400

وارد سایت فروش اینترنتی saipa.iranecar.com شوید و اطلاعات شخصی را ثبت کنید و کد کاربری دریافت کنید ( داوطلبانی که قبلا اطلاعات شخصی را ثبت کرده و کد کاربری و رمز عبور دریافت کرده اند نیازی به دریافت مجدد کد کاربری و رمز ثبت نام ندارند )
به قسمت خرید خودرو رفته و نوع خودرو را انتخاب کنید
به درگاه اینترنتی بروید و هزینه ماشین را پرداخت کنید
کد رهگیری دریافت کنید
برای تحویل مدارک هویتی، اخذ اقامت و اخذ قرارداد با آژانس منتخب تماس بگیرید.

انتهای پیام/*

(2 بار بازدید شده، امروز 2 بازدید)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1253701

دیدگاهتان را بنویسید