برنامه کامل لیگ ملت های والیبال در سال 2022 اعلام شد

1063936 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا از فدراسیون والیبال لیگ ملت های 2022 در گروه مردان از 28 خرداد ماه سال جاری آغاز و با معرفی تیم های برتر در 2 مرداد به پایان می رسد. در گروه مردان 16 تیم از برزیل، لهستان، فرانسه، آمریکا، اسلوونی، صربستان، آرژانتین، ایتالیا، کانادا، ژاپن، ایران، چین، آلمان، هلند، بلغارستان و استرالیا با هم رقابت می کنند. فدراسیون جهانی والیبال در پی حذف روسیه و حضور چین به عنوان تیم شانزدهم این رقابت ها، برنامه کامل مسابقات مرحله مقدماتی لیگ ملت های 2022 را اعلام کرد که به شرح زیر است: به وقت تهران:

* گروه یک، هفته 1، میزبان: برزیل – برزیل
* گروه دوم، هفته 1، میزبان: کانادا – اتاوا

چهارشنبه 18 ژوئن

گروه یک:
ایران – چین ساعت 1:30 بامداد
اسلوونی – ایالات متحده آمریکا; ساعت 4:30 صبح

گروه دوم:
بلغارستان – صربستان; ساعت یک بامداد
کانادا – آلمان؛ ساعت چهار صبح

111شنبه 111 خرداد

گروه یک:
ژاپن – هلند؛ ساعت 1:30 بامداد
برزیل – استرالیا; ساعت 4:30 صبح
ژاپن چین; ساعت 22:30

گروه دوم:
لهستان – آرژانتین؛ ساعت یک بامداد
فرانسه – ایتالیا; ساعت چهار صبح
آلمان – آرژانتین؛ ساعت 19:30

جمعه 20 ژوئن

گروه یک:
هلند – ایالات متحده آمریکا; ساعت 1:30 بامداد
برزیل – اسلوونی; ساعت 4:30 صبح
هلند – ایران; ساعت 22:30

گروه دوم:
صربستان – فرانسه; ساعت یک بامداد
لهستان – ایتالیا; ساعت چهار صبح
صربستان – آرژانتین؛ ساعت 19:30

شنبه 21 ژوئن

گروه یک:
ژاپن – آمریکا؛ ساعت 1:30 بامداد
استرالیا – اسلوونی; ساعت 4:30 صبح
ایالات متحده آمریکا – برزیل; ساعت 22:30

  قیمت طلا و سکه 23 آبان 1400 + جدول - اندیشه معاصر

گروه دوم:
بلغارستان – آلمان; ساعت یک بامداد
فرانسه – کانادا؛ ساعت چهار صبح
آلمان – صربستان; ساعت 21:30

یکشنبه 22 ژوئن

گروه یک:
اسلوونی – چین; ساعت 1:30 بامداد
ایران – استرالیا; ساعت 4:30 صبح
برزیل – چین; 5:30 بعد از ظهر.
ایران – ژاپن; 20:30
هلند – استرالیا; ساعت 23:30

گروه دوم:
بلغارستان – لهستان; 30 دقیقه صبح
کانادا – ایتالیا؛ ساعت 3:30 بامداد
فرانسه – لهستان; ساعت 19:30
آرژانتین – ایتالیا؛ ساعت 22:30

دوشنبه 23 ژوئن

گروه دوم:
بلغارستان – کانادا؛ ساعت 1:30 بامداد

* گروه سوم، هفته دوم، میزبان: فیلیپین – کوئینسون
* گروه چهارم هفته دوم میزبان: بلغارستان – صوفیه

سه شنبه 31 خرداد

گروه سوم:
اسلوونی – هلند؛ ساعت 23:30
آرژانتین – ژاپن؛ ساعت 15:30

گروه چهارم:
استرالیا – کانادا؛ ساعت 18:30
ایران – بلغارستان; ساعت 21:30

چهارشنبه 1 جولای

گروه سوم:
چین – فرانسه؛ ساعت 23:30
آلمان – ایتالیا; ساعت 15:30

گروه چهارم:
برزیل – لهستان; ساعت 18:30
صربستان – ایالات متحده آمریکا; ساعت 21:30

خانه ارباب خانه

گروه سوم:
فرانسه – هلند؛ ساعت 7:30 صبح
چین – آلمان؛ ساعت 23:30
آرژانتین – اسلوونی; ساعت 15:30

گروه چهارم:
لهستان – کانادا؛ 15 ساعت
صربستان – برزیل; 18 ساعت
آمریکا – ایران; ساعت 21:30

جمعه سوم تیرماه

گروه سوم:
آلمان – هلند؛ ساعت 7:30 صبح
آرژانتین – چین; ساعت 23:30
ژاپن – ایتالیا; ساعت 15:30

گروه چهارم:
صربستان – کانادا؛ 15 ساعت
ایران – برزیل; 18 ساعت
استرالیا – بلغارستان; ساعت 21:30

شنبه 4 جولای

گروه سوم:
آرژانتین – هلند؛ ساعت 7:30 صبح
ژاپن – فرانسه; ساعت 23:30
ایتالیا – اسلوونی; ساعت 15:30

  بورژوازی باید به شکل اصلی خود - تفکر مدرن - بازگردانده شود

گروه چهارم:
کانادا – ایران، ساعت 15:00
لهستان – استرالیا; 18 ساعت
ایالات متحده آمریکا – بلغارستان; ساعت 21:30

یکشنبه 5 جولای

گروه سوم:
آلمان – فرانسه، 19:30
ژاپن – اسلوونی; ساعت 23:30
ایتالیا – چین; ساعت 15:30

گروه چهارم:
صربستان – استرالیا; 15 ساعت
ایالات متحده آمریکا – لهستان; 18 ساعت
بلغارستان – برزیل; ساعت 21:30

گروه 5، هفته سوم، میزبان: اوزاکا، ژاپن
* گروه ششم، هفته سوم، میزبان: گداسنک، لهستان

او 14 ساله است

گروه پنجم:
آمریکا – آلمان; ساعت 22:30
کانادا – آرژانتین؛ 13:30

گروه ششم:
بلغارستان – ایتالیا; 13:30
ایران – لهستان; 5:30 بعد از ظهر.

چهارشنبه 6 تیر

گروه پنجم:
برزیل – آلمان; 11 و 10 دقیقه
ژاپن – استرالیا; ساعت 14:40

گروه ششم:
اسلوونی – صربستان; 13:30
هلند – چین؛ 5:30 بعد از ظهر.

116نجشنبه 116 فروشگاه های بزرگ

گروه پنجم:
فرانسه – آمریکا؛ ساعت 7:30 صبح
آلمان – استرالیا; ساعت 22:30
کانادا – برزیل؛ 13:30

گروه ششم:

ایران – صربستان; 9.30 صبح.
بلغارستان – هلند؛ 13:30

لهستان – اسلوونی; 5:30 بعد از ظهر.

جمعه 17 جولای

گروه پنجم:
آرژانتین – استرالیا; 8 و 10 دقیقه
فرانسه – برزیل; 11 و 10 دقیقه
ژاپن – کانادا؛ ساعت 14:40

گروه ششم:
ایتالیا – صربستان; 9.30 صبح.
لهستان – هلند؛ 13:30
چین – بلغارستان; 5:30 بعد از ظهر.

شنبه 18 جولای

گروه پنجم:
فرانسه – آرژانتین؛ 8 و 10 دقیقه
کانادا – ایالات متحده آمریکا; 11 و 10 دقیقه
آلمان – ژاپن; ساعت 14:40

گروه ششم:

ایتالیا – ایران; 9:30 بعد از ظهر.
بلغارستان – اسلوونی; 13:30
لهستان – چین؛ 5:30 بعد از ظهر.

  دیپلمات سابق آمریکایی: عرصه سیاسی رژیم صهیونیستی مانند یک دیوانه - تفکر مدرن است

یکشنبه 10 تیر

گروه پنجم:
آمریکا – آرژانتین؛ 8 و 10 دقیقه
استرالیا – فرانسه; 11 و 10 دقیقه
برزیل – ژاپن; ساعت 14:40

گروه ششم:

اسلوونی – ایران; 9.30 صبح.
ایتالیا – هلند؛ 13:30
چین – صربستان; 5:30 بعد از ظهر.

نتایج دیدارهای مرحله گروهی به صورت جدولی محاسبه می شود و در پایان مرحله مقدماتی 8 تیم اول جدول برای مبارزه برای رتبه های اول تا هشتم راهی مرحله نهایی می شوند.

از 30 تیر تا 2 مرداد مسابقات مرحله نهایی لیگ ملت های 2022 که هنوز میزبان آن مشخص نشده است پیگیری می شود.

انتهای پیام/4057/

دیدگاهتان را بنویسید