برنامه های وزارت علوم برای مقابله با تهدیدات سایبری چیست؟

1083557 فقط خبر

محمد علی زلویلی وی در گفت وگو با خبرنگار گروه علم و فناوری خبرگزاری آنا، درباره برنامه های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای مقابله با تهدیدات سایبری گفت: در نظر گرفته شده است.

وی افزود: تعهد مرکز فناوری اطلاعات سرپرستی گروه های تخصصی در حوزه آیه در دانشگاه ها بر عهده وزارت علوم است. در واقع این مرکز وظیفه دارد با تعامل با دانشگاه ها بخشی از ظرفیت گروه های فعال در حوزه فناوری اطلاعات را برای مقابله با تهدیدات سایبری اختصاص دهد و دانش کشور را در این حوزه به روز کند.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری درباره استفاده وزارت علوم از دستاوردهای شرکت های دانش بنیان و سازمان پدافند غیرعامل برای خنثی سازی تهدیدات دشمن در فضای مجازی گفت: شرکت های فعال در این زمینه می توانند در قالب دانش بنیان فعالیت کنند. شرکت های مستقر در پارک های علم و فناوری در سراسر کشور. ادامه بده شرکت های دانش بنیان در پارک های علم و فناوری می توانند علاوه بر استفاده از امکانات موجود در این مکان ها، خدمات خود را توسعه داده و ارتباط گسترده تری با بازار هدف برقرار کنند.


بیشتر بخوانید:

توجه به حفاظت غیرعامل در همه زمینه ها اجتناب ناپذیر است


ذوالفیقلی ادامه داد: علاوه بر این، این شرکت ها به تدریج می توانند خود را به عنوان شتاب دهنده معرفی کنند و با افراد صاحب ایده ارتباط برقرار کنند. به عبارت دیگر بازدید از پارک های علم و فناوری مزایای متعددی برای شرکت های دانش بنیان دارد و آنها را به عنوان تولیدکننده یک محصول یا خدمت و حامی افراد خلاق و نوآور معرفی می کند.

  تساوی سرد در دیدار سپاهان و پرسپولیس در نیمه اول

انتهای پیام/ 4144

دیدگاهتان را بنویسید