برنامه های هماهنگی برای بازگشایی دانشگاه ها در نظر گرفته شده است

1084042 فقط خبر

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، ابوالفضل دانشور مدیرکل امور دانشجویی وزارت علوم در حاشیه بازدید از امکانات دانشجویی و اجتماعی دانشگاه ارومیه و دیدار با رئیس دانشگاه ارومیه گفت: در حوزه نهادهای دانشجویی و اجتماعی اقدامات خوبی در دانشگاه ارومیه و به طور کامل انجام شده است. واضح است که رویکرد و گرایش رو به رشدی در این دانشگاه نسبت به مسائل رفاهی دانشجویی وجود دارد.

دانشور افزود: نکته مثبت دیگری که در دوره مدیریت جدید دانشگاه ارومیه بسیار ملموس است استفاده از جوانان در سطح معاونت ها و مدیران میانی دانشگاه است که علاوه بر ارائه خدمات بهتر به دانشجویان می باشد. این امر منجر به آماده سازی نیروی موثر برای مدیریت آینده دانشگاه می شود.

مدیرکل امور دانشجویی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به اینکه برنامه‌های هماهنگی برای بازگشایی دانشگاه‌ها در نظر گرفته شده است، تاکید کرد: جلسات هماهنگی معاونت‌های دانشجویی دانشگاه‌ها تا روز آینده برگزار می‌شود. ترم تحصیلی با ارائه خدمات مطلوب به دانشجویان

دانشور رویکرد جدی سازمان به امور دانشجویان نسبت به دانشگاه های دور از مرکز را برشمرد و گفت: تلاش می کنیم روز به روز فاصله ارائه خدمات اجتماعی در این دانشگاه ها را نسبت به دانشگاه های ثروتمند کاهش دهیم.

علیجانپور رئیس دانشگاه ارومیه ضمن ارائه گزارشی از روند اقدامات این دانشگاه در مدیریت جدید در حوزه دانشجویی و رفاهی گفت: در چند ماه گذشته اقدامات گسترده ای در حوزه های زیرساختی انجام داده ایم. امور دانشجویی و این اقدامات همچنان ادامه دارد و تلاش می شود انشالله شرایط بهتری نسبت به سال های گذشته برای دانشجویان فراهم شود.

  اصول پرورش و روش های تکثیر کاکتوس در منزل + فیلم آموزشی - اندیشه معاصر

دیدگاهتان را بنویسید