برنامه نظامی هسته ای رژیم صهیونیستی یک تهدید جدی امنیتی است

1086540 فقط خبر

به گزارش گروه جهان خبرگزاری آنا، ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه امروز در سلسله توئیت هایی با اشاره به انتصاب محسن نظیری اصل به عنوان نماینده دائم ایران در سازمان های بین المللی در وین و همچنین آژانس بین المللی انرژی اتمی، گفت: انرژی، نوشت: برای دیپلمات مجرب کشورمان، دکتر محسن نظیری عسل در سمت جدید سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در دفتر سازمان ملل متحد در وین و همچنین نماینده کشورمان در بین الملل آرزوی موفقیت دارم. آژانس انرژی اتمی انتصاب او مصادف با 29 ژوئیه، سالگرد تأسیس آژانس در سال 1957 است.

وی همچنین افزود: بر اساس اساسنامه این آژانس، انتظار می رود ترویج استفاده صلح آمیز و عدم واگرایی انرژی هسته ای برای مقاصد صلح آمیز، بدون تبعیض، مورد توجه آژانس و مدیرکل آن باشد.

کنعانی همچنین در توئیتی دیگر نوشت: برنامه نظامی پیشرفته هسته ای رژیم آپارتاید اسرائیل و خودداری مستمر این رژیم از قرار دادن تاسیسات هسته ای خود تحت پادمان های همه جانبه و عدم الحاق به معاهده منع گسترش سلاح های هسته ای تهدیدی جدی برای بین المللی است. حالت امنیتی و بدون توزیع انتظار می رود آژانس طبق اساسنامه به تعهدات خود در این زمینه عمل کند.

انتهای پیام/4129/

  دختر مبارز راننده شیشه را تنبیه می کند!

دیدگاهتان را بنویسید