برنامه باشگاه آمریکایی برای به دست آوردن امضای مسی

1087884 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، سرمربی سابق بارسلونا امیدوار است بتواند روزی آرژانتینی را متقاعد کند که به فلوریدا برود.

خاویر آسنسی، مدیر ارشد بازرگانی اینتر میامی (CBO) اعتراف کرده است که اگر لیونل مسی تصمیم بگیرد به MLS برود، تیمش از شانس خرید لیونل مسی استفاده خواهد کرد. این بازیکن آرژانتینی در حال آماده شدن برای دومین فصل حضورش در پی اس جی است که تابستان گذشته یک انتقال پرفروش از بارسلونا را به پایان رساند تا دو دهه حضورش در این باشگاه کاتالانی را به پایان برساند.
مسی در 35 سالگی هنوز چیزهای زیادی برای ارائه دارد، اما نشانه کمی از حرکت بعدی او در صورت ترک پارک دو پرنس وجود دارد.

آسنسی در مورد مسی چه گفت؟

آسنسی در مصاحبه با روزنامه ورزشی بارسلونا موندو دپورتیوو گفت: آیا من بازیکنانی مثل مسی جذب می کنم؟ بله، با کمی احتیاط. شما نمی توانید لئو مسی را با هیچ بازیکن دیگری مقایسه کنید. او متفاوت است. کاری که ما به دنبال انجام آن هستیم این است که نقطه شروعی برای فوتبال در ایالات متحده باشد و برای انجام این کار، مربوط به بازیکنان و نمایشی است که می توانید ارائه دهید. برای انجام این کار به بهترین بازیکنان نیاز دارید و داشتن آنها یک هدف واقعی در این باشگاه است.

آیا مسی می تواند به اینتر میامی بپیوندد؟

آسنسی مسی را به خوبی می شناسد و قبل از پیوستن به هیئت مدیره اینتر میامی که اولین فصل خود را در سال 2020 بازی کرد، در بارسلونا کار کرده است. او در پاسخ به این سوال که آیا اسطوره آرژانتینی آماده نقل مکان به این کشور است، گفت: “این به او بستگی دارد و به آنچه که او دارد بستگی دارد. می خواهد. ما می خواهیم بهترین بازیکنان جهان را داشته باشیم و به نظر من مسی بهترین بازیکن تمام دوران است. از اینجا به بعد همه چیز به او بستگی دارد.”

  بلینکن: ایران باید عماد شرقی را در اسرع وقت آزاد کند

مسی تا ژوئن 2023 با پاری سن ژرمن قرارداد دارد و هنوز متعهد به تمدید قرارداد خود در فصل آینده نشده است.

انتهای پیام/4048/

دیدگاهتان را بنویسید