بررسی لایحه قانون اصلاح و الحاق قانون توسعه حمل و نقل عمومی در کمیسیون عمران مجلس

30147 644 فقط خبر

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس از بررسی لایحه اصلاح و تکمیل قانون توسعه حمل و نقل عمومی و مدیریت مصرف سوخت در این کمیسیون خبر داد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، عبدالجلال ایری، سخنگوی کمیسیون عمران مجلس در تشریح جلسه روز سه شنبه 8 شهریورماه کمیسیون عمران شورای اسلامی ایران، گفت: جلسه امروز شورای اسلامی شهر کمیته اصلاح و تکمیل قانون توسعه حمل و نقل عمومی و مدیریت مصرف سوخت بود.

وی ادامه داد: در جلسات قبلی بند 15 این لایحه را در نظر گرفته و به تصویب رساندیم و در این جلسه نکات بعدی آن را در خصوص حمل و نقل ریلی و لزوم استفاده از خطوط ریلی برای حمل بار، تامین اعتبار بررسی خواهیم کرد. توسعه و بهبود سیستم های حمل و نقل عمومی و نوسازی ناوگان اتوبوسرانی و وانت، بازنگری و به روز رسانی طرح کلی حمل و نقل و توسعه (ترافیک)، کمک به شرکت های دولتی و غیردولتی برای حمل و نقل ریلی مسافر و جبران خسارات آنها از صرفه جویی در مصرف سوختی برای ایجاد مزیت رقابتی برای ریل مسافربری نیز در نظر گرفته شد و با اصلاحاتی به تصویب رسید.

سخنگوی کمیسیون ساختمان در مجلس تاکید کرد: اینگونه الحاقات نیز در لایحه بررسی شده و برخی از آنها به جلسات بعدی موکول شده است.

انتهای پیام/

  پیروزی سخت یوونتوس در سری آ ایتالیا در شب اخراج ناپولی

دیدگاهتان را بنویسید