بررسی اجرای سیاست های کلی هنر. 44 برنامه هفتم توسعه

اعضای کمیته مشترک مجمع تشخیص مصلحت نظام در بیست و نهمین جلسه خود، پیشنهاد کمیته تخصصی به این کمیته را در خصوص اجرای سیاست های کلی اصل 44 و سهم نهادهای عمومی غیردولتی در فعالیت اقتصادی مورد بحث و بررسی قرار دادند.

2444 401 فقط خبر

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، در جلسه کمیسیون مشترک که به ریاست محمدبکر ذوالقدر و با حضور برخی از اعضای مجمع، رئیس مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر برگزار شد. نماینده قوه قضائیه و نماینده ستاد کل نیروهای مسلح، اعضای کمیته مشترک موضوع اجرای بند (ج) سیاست های اصل 44 و اصلاح فرآیندهای واگذاری و تحدید سهم نهادهای عمومی غیردولتی در فعالیت‌های اقتصادی که بخش خصوصی و تعاونی‌ها در آن فعال هستند و موافقت کردند که این رویکرد در قالب یک بند سیاستی در برنامه هفتم و طرح در تالار اجلاس لحاظ شود.

در این جلسه آقایان محمدجواد ایروانی و سید مرتضی نبوی، صادق واعظ زاده، حسین مظفر، سید مصطفی میرسلیم، سیدجلیلی، غلامرضا آقازاده و داود دانش جعفری و همچنین اعضای مجمع و نمایندگان نهادهای مرتبط به مطالب بیان کردند. دیدگاه ها و ادامه بحث و بررسی سایر سیاست های کلی برنامه هفتم به جلسه بعدی کمیته مشترک موکول شد.

انتهای پیام/4129/

  عدم حضور وزیر آموزش و پرورش در مجلس برای بررسی لایحه رتبه بندی - اندیشه معاصر

دیدگاهتان را بنویسید