برد بدون گل بایرلورکوزن بدون سردار یک فکر مدرن است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، در هفته بیست و چهارم بوندسلیگا آلمان تیم بایرلورکوزن که مانند دیدارهای قبلی خود به دلیل مصدومیت قبلی و دور از تمرین سردار آزمون نداشت، به مصاف بایر خواهد رفت. لورکوزن آرنا امروز آرمینیا بیله فلد در رده چهاردهم قرار گرفت.

تیم آزمون که آخرین دیدار خود را پس از پنج هفته پیاپی بدون شکست و چهار پیروزی متوالی شکست داده بود، در دیدار امشب به فرم خوب خود بازگشت و در دیداری پر گل موفق شد از سد آرمینیا بیله فلد بگذرد.

بایر لورکوزن با گل های لوکاس آلاریو و موسی دیابی (2 بار) با آرمینیا بیله فلد 3-0 پیروز شد. این پیروزی تیم آزمون را 44 امتیازی کرد و جایگاه خود را در رده سوم جدول بوندسلیگا آلمان تثبیت کرد و از دورتموند در رده دوم پنج امتیازی شد.

سردار آزمون ستاره ایرانی بایرلورکوزن که پس از حضور در این تیم به دلیل مصدومیت نتوانست در آخرین دیدارهای خود به میدان برود، امشب مقابل آرمینیا بیله فلد در لیست تیمش قرار نگرفت.

اگرچه او در دو روز اخیر به تمرینات گروهی بایرلورکوزن اضافه شد، اما به دلیل غیبتش در بازی و ریکاوری کامل در دیدار امشب مقابل آرمینیا بیله فلد، تیم ملی ایران به ترکیب او اضافه نشد.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1276767

  دمشق به اتحادیه عرب باز نمی گردد! - اندیشه معاصر

دیدگاهتان را بنویسید