برد بدون تقصیر استقلال بر ذوب آچان/ ساپینتو در اعتراض خود از حد خود فراتر رفت.

42309 380 فقط خبر

سرمربی سابق استقلال گفت: اگرچه همچنان ایراداتی در استقلال وجود دارد، اما یک بازی بدون اشتباه باعث پیروزی این تیم مقابل ذوب آچان می شود.

منصور رشیدی در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، درباره دیدار استقلال مقابل ذوب آهن در ورزشگاه فولادشهر اصفهان اظهار کرد: تمام بازی های لیگ برتر ایران برای استقلال سخت است و چیزی به نام بازی آسان وجود ندارد. . حضور بازیکنان جوان و جویای نام مقابل استقلال و پرسپولیس باعث می شود این دو تیم انتظار دیدارهای سختی را داشته باشند چرا که حریف با جوانان با انگیزه خود به دنبال کسب نتیجه مطلوب هستند و به سادگی عقب نشینی نمی کنند.

وی افزود: سرمربی ذوب آن استفاده از بازیکنان جوان و با تجربه را پایه گذاری کرده است و اولویت این تیم گل نخوردن است. مشکلی که می تواند شکست ناپذیری این تیم را از بین ببرد و از این رو شکستن قفل سبزپوشان در اصفهان کار آسانی نیست. مهدی تارتار یک تیم تاکتیکی ساخته است که نقاط دفاعی را در تمام نقاط زمین به خوبی رصد می کند و هدفش ربودن توپ از بازیکنان تیم حریف و استفاده از ضد حملات برای ایجاد گل و در نهایت برتری است. مقابل چنین حریفی باید هوشمندانه و بدون اشتباه بازی کرد.

پیشکسوت تیم استقلال خاطرنشان کرد: استقلال فراز و نشیب هایی داشت و هنوز هم در این تیم ایرادات، ایرادات و ایراداتی وجود دارد. هماهنگی خوبی در خط دفاعی وجود ندارد و پس از جدایی امید ابراهیمی و علی کریمی، مقتدری هافبک دفاعی تعویض نشده تا جدای از کمک در دفاع و بازیسازی نقش گلزنی را ایفا کند. در حمله محمد محبی تنهاست و مهدی کایدی، پیمان بابایی و سجاد شهبازادا نتوانستند انتظارات را برآورده کنند. زمان بیشتری برای دیدن یک تیم یکپارچه نیاز است اما استقلال با کیفیت موجود در خانه ذوب آن بدون هیچ اشتباهی پیروز می شود تا طلسم شکست ناپذیری این تیم اصفهانی بشکند.

  دلیل خرید جدید یحیی در بازی نساجی – فکر مدرن

رشیدی درباره محرومیت ریکاردو ساپینتو و جرایم سنگین گفت: هفته دوم که استقلال در خانه ملوان پیروز شد، رفتار ساپینتو را دیدیم که مربوط به جرایم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال بود. در عین حال مسئولان باشگاه استقلال مجبور شدند با او جلساتی بگذارند و رفتار او را توجیه کنند. نیازی به افراط در اعتراض نیست و قضات نباید روی خود حساس باشند. اینکه او قول داده رفتار قبلی خود را تکرار نکند مایه دلگرمی است اما باید مدام با او صحبت کرد و فرهنگ داوری در فوتبال ایران را به او آموزش داد تا در آینده رفتار اشتباه خود را تکرار نکند. امیدوارم با توصیه های خوبی که در باشگاه استقلال به ساپینتو شد شاهد اتفاقاتی مثل بازی گل گهر سیرجان و ملوان بندرانزلی نباشیم.

انتهای پیام/4048/

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید