برداشت پانصد میلیون پسر از حساب پدر

1082108 فقط خبر

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری آنا، سرهنگ مرتضی مالکی گفت: چند روز پیش یکی از شهروندان با مراجعه به پلیس فتا در شهرک کرچک مدعی شد بدون اطلاع من از یکی از حساب های بانکی ام 500 میلیون ریال کسر شده است.

وی افزود: کارشناسان پلیس فتا وارد کار شدند و با راستی آزمایی صورت حساب شاکی مشخص شد که این مبلغ از حساب اینترنتی شاکی کسر و مبالغ 300 هزار تومانی به صورت گسترده کسر شده است.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان کرچک تصریح کرد: شاکیه اصرار داشت که پیامک دوم با کد اینترنتی یا پیامک دانلود برای وی ارسال نشده و با اقدامات تخصصی مشخص شد که دسترسی به پیامک برای خط تلفن شاکی لغو شده است. و از شماره تلفن دیگری نیز برای دریافت پیامک استفاده شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در بررسی بیشتر و مکاتبه با شرکت درگاه پرداخت اینترنتی، مشخص شد تمامی خریدها از طریق دو شماره تلفن انجام شده و پس از استعلام مالکیت 2 شماره تلفن همراه، مشخص شد یکی از 2 شماره تلفن همراه خطوط متعلق به پسر تجدیدنظرخواه است.

ملکی در پایان با اشاره به تشکیل پرونده قضایی در این خصوص گفت: ارتقاء دانش اینترنت برای پیشگیری از جرایم رایانه ای بسیار حائز اهمیت است و شهروندان نباید اطلاعات رایانه شخصی و حساب بانکی خود را در اختیار افراد دیگر قرار دهند.

انتهای پیام/4172/

  اعلام آغاز فصل جدید لیگ برتر کشتی

دیدگاهتان را بنویسید