برخی رسانه ها حقایق را وارونه نشان می دهند و من از این موضوع شکایت دارم

پس از تایید فیلم بیمارستان؛

42427 327 فقط خبر

امینی پدر مهسا اظهار داشت که به همراه بازپرس بر بالین مهسا در بیمارستان حضور داشتیم و او از من پرسید که آیا زخم و جراحات روی سر و بدن دخترت را می بینی که من گفتم نه، هیچ نشانه ای وجود ندارد، او نمی بیند. وی گفت: متاسفانه برخی رسانه ها حقایق را وارونه نشان دادند و من از این بابت گله دارم.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری آنا، امجد امینی پدر مرحومه مهسا امینی با اذعان به بیماری فرزندش اظهار کرد: 15 سال پیش مهسا بیماری داشت، در تصویری که در بیمارستان گرفتیم کیست مانند بود. کیست پشت چشم چپ او و دکتر شیروانی او را در بیمارستان میلاد تهران جراحی کرد، این کار را انجام داد که در جلسه پزشکی قانونی نیز گزارش داد.

وی با بیان اینکه طبق اظهارات پزشک در صورت عدم انجام عمل کیست به مرور زمان افزایش می یابد و احتمال بدتر شدن بینایی دخترم در آینده وجود دارد، افزود: مهسا تا این زمان به طور مرتب تحت نظر دکتر شیروانی بود. یک یا دو سال پس از جراحی

امینی پدر مرحوم مهسا نیز از رفتن به تبریز برای درمان بیماری دخترش پس از عمل جراحی در تهران خبر داد و گفت: مهسا نیز غده تیروئید داشت که پس از انجام آزمایشات در تبریز تحت نظر پزشک متخصص غدد و هر روز صبح نصف قرص هیدروکورتیزون و لووتیروکسین مصرف می کند. هر سال که به دکتر مربوطه مراجعه می کردیم، همان داروها را تکرار می کرد.

  باید در ایجاد بازار سینما در خارج از کشور جدی باشیم/ توقع نداشته باشیم گرسنه ها به سینما بروند!

وی در تشریح اتفاقات فوت پسرش گفت: با بازپرس بر بالین مهسا در بیمارستان بودیم و از من پرسید که آیا زخم و جراحتی در سر و بدن دخترت مشاهده می کنی؟

امینی گفت: متاسفانه برخی رسانه ها واقعیت ها را وارونه نشان داده اند و من از این بابت گله دارم.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید