برخی از بازیکنان استقلال به خوبی این تیم نیستند/ مجیدی بیشتر مراقب باش – فکر مدرن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، تیم فوتبال استقلال پس از 14 بازی بدون شکست به هفته پانزدهم رسید و بهترین آمار را در تمامی عناصر جدول به ثبت رساند و بیشترین امتیاز و صدر جدول را کسب کرد تا هفته آخر نیم فصل اول. فصل.مسجد سلیمان.

جواد کراب، پیشکسوت آبی پوشان و عضو سابق هیات مدیره این باشگاه در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص آخرین وضعیت باشگاه و استقلال صحبت کرد که در ادامه به تشریح آن می پردازیم.

پیشکسوتان استقلال باید دور هم جمع شوند

پیشکسوت آبی ها گفتگوی خود را با روایتی از پیشکسوتان این باشگاه آغاز کرد و گفت: اخیرا با آجورلو جلسه ای داشتیم و ایشان به عنوان نماینده شما پیشکسوتان به گرمی از ما استقبال کردند. برنامه این است که انشالله با حمایت باشگاه پیشکسوتان را جمع آوری و ساماندهی کنیم. هر عزیزی حتی اگر 2 ساعت هم پیراهن استقلال را بپوشد، پیشکسوت این باشگاه محسوب می شود و جایگاه ویژه ای دارد. برنامه های خوبی برای پیشکسوتان عزیز در نظر گرفته شده است که امیدواریم با حمایت باشگاه و سردار آجورلو این برنامه ها ادامه پیدا کند تا پیشکسوتان عزیز این باشگاه در شخصیت و جایگاه خود در کنار باشگاه باشند.

برخی از بازیکنان استقلال به خوبی این تیم نیستند/ مجیدی باید بیشتر مراقب باشد

مدیریت باشگاه شرایط خوبی را ایجاد کرده است

پیشکسوت استقلال تاکید کرد: تمجید نکردن از مدیریت باشگاه دور از انصاف است. مدیریتی که شرایط خوب و محیطی مناسب را برای تیم ایجاد کرده و آرامش را برای محیط تیم به ارمغان آورده است. اگر امروز شاهد پیشروی تیم هستیم، نباید به راحتی از نقش مدیریتی غافل شویم. باید گفت در هفت هشت سال اخیر چنین رهبری در باشگاه نداشتیم و این تیم مدیریتی در سال های اخیر بهترین عملکرد را داشته است.

کادر فنی پرتلاش و دلسوز استقلال

وی خاطرنشان کرد: مجیدی و تیمش در این مدت زحمات زیادی کشیده اند و من به نوبه خود از مجیدی، پین، مصطفوی و حتی فرزاد تشکر می کنم و از بیژن طاهری تشکر ویژه دارم. فردی دوست داشتنی، دلسوز و منحصر به فرد که بدون کوچکترین حاشیه ای کارش را انجام می دهد و با کادر فنی هماهنگی کامل دارد. فکر می کنم هر باشگاهی به فردی مثل بیژن طاهری نیاز دارد. با کادر فنی هماهنگی کامل دارد و وظایف نظارتی را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد.

  بهترین زمان برای آزمایش غربالگری برای نوزادان - اندیشه معاصر

تیم پیشرو باید حمایت شود

کراب گفت: به عنوان یک پیشگام از استقلال حمایت می کنم. چرا از تیمی با بهترین آمار در بالای جدول حمایت نمی کنید؟ این استقلال مستحق حمایت و شایسته برتری است. اما در کنار حمایت همه جانبه ای که از تیم، کادر فنی و تیم مدیریتی به عنوان پیشکسوت این باشگاه و کارشناس فوتبال می کنم، به مواردی هم برای افزایش شانس قهرمانی اشاره می کنم.

درخشش استقلال و پرسپولیس عوامل زیادی را می طلبد

پیشکسوت استقلال گفت: یکی از مواردی که می خواستم به آن اشاره کنم دقت بیشتر در جذب بازیکن است. من از یک بازیکن نام نمی برم اما از اینکه می بینم چند بازیکن به این تیم می آیند و بدون کارایی می روند ناامید هستم. شاید بازیکنانی باشند که در تیم های خود ستاره باشند اما همه بازیکنان نمی توانند در استقلال و حتی پرسپولیس ستاره باشند. درخشش استقلال و پرسپولیس عوامل زیادی را می طلبد. بنابراین مربیان این دو تیم باید با توجه و شیدایی زیاد بازیکنان را جذب کنند. استقلال جای آزمون و خطا نیست و بازیکنانی که توانایی درخشش در این تیم را دارند باید جذب شوند.

مجیدی با دقت بیشتری بازیکنان را می پذیرد

قراب گفت: متاسفانه بازیکنانی در استقلال هستند که در حد این تیم نیستند. از این پس آقای مجیدی باید بازیکنانی را با توجه بیشتر و بینش بهتر جذب کند. قطعا هر بازیکنی که به این تیم می آید آن را دوست دارد. اما بازیکنان دوست داشتنی که می توانند انتظارات را برآورده کنند باید جذب شوند. در استقلال و پرسپولیس مربیان حق ندارند در جذب بازیکن اشتباه کنند.

  ممنوعیت دوپینگ اتباع ایرانی

فلسفه جذب چند بازیکن

عضو سابق آبی پوشان تاکید کرد: شاید برخی از مربیان بازیکنانی را جذب کنند که اصلا نیازی به آنها نداشته باشند و فلسفه آنها فقط جذب حریف نباشد و به این ترتیب اجازه تقویت حریف را داشته باشند. این می تواند یک تاکتیک برای مسابقات در طول فصل نیز باشد که البته من وارد آن نمی شوم. اما تاکید می کنم که آقای مجیدی و همکارانش باید در وسط فصل که انتخاب است با چشم باز خرید کنند. خریدهای آنها نباید از خریدهایی مانند Yamga و Zested کمتر باشد. تیم پایانی قوانین خاص خود را دارد و تیم نباید پر از بازیکنانی باشد که کنترل خود را از دست می دهند. کافی است در هر سطح از دو بازیکن برای هر پست استفاده کنید.

جراحات افزایش یافته است
هافبک سابق آبی ها گفت: در گذشته اگرچه تمرینات به اندازه امروز حرفه ای نبود، اما علم تغذیه پیشرفته نبود و علم و فناوری بدنسازی به خوبی امروز نبود، اما مصدومیت ها به مراتب کمتر بود. متاسفانه این روزها تعداد مصدومان زیاد شده و مدت مصدومیت ها هم زیاد شده است. من با تیم تمرین نمی کنم تا دلایل را بدانم، اما می توانم بگویم این نقصی است که باید برطرف شود.

استقلال به بازیکنان نیاز دارد

پیشکسوت استقلال تاکید کرد: استقلال نیم فصل را با برتری به پایان می رساند و شانس بالایی برای برد دارد اما برای اینکه این شانس ضعیف نشود یا بهتر است بگوییم این شانس بیشتر نشود باید در نیم فصل دوم بازیکن جذب کند. معتقدم علاوه بر خط حمله که بازیکنان بسیار خوبی داریم، به بازیکنانی در خطوط دیگر مخصوصا در خط میانی نیاز داریم. هافبک های ما معمولا همجنس و با ویژگی های یکسان هستند و برای تکمیل خط هافبک باید بازیکن جدیدی استخدام شود. در دفاع با وجود اینکه بازیکنان خوبی داریم، حداقل به یک بازیکن بیشتر نیاز داریم. در خط هافبک به بازیکنی مثل امید ابراهیمی، علی کریمی یا سروش رفیعی نیاز داریم و در صورت نیاز باید بازیکن خارج از کشور جذب شود.

  ماجرای جالب ارسال پیامک به بازیکن پرسپولیس! - اندیشه معاصر

استقلال ستاره ندارد

یکی از اعضای سابق هیئت مدیره استقلال گفت: اگرچه تیم ما بازیکنان خوبی دارد، اما واقعیت این است که تیم ستاره ندارد. منظورم بازیکنان ستاره ای است که می توانند سرنوشت یک بازی را تغییر دهند. استقلال تیمی است که باید حداقل دو سه بازیکن داشته باشد که بتوان آنها را ستاره نامید. بازیکنی مثل مهدی قائدی مثلا فصل گذشته که در لحظات حساس تیمی را از تنگنا بیرون کشید.

برخی از بازیکنان استقلال به خوبی این تیم نیستند/ مجیدی باید بیشتر مراقب باشد

حذف از آسیا تمرکز مربیان و بازیکنان را به هم نمی زند

قراب در خصوص حذف استقلال از آسیا گفت: این اتفاق اصلا جالب نیست و باید از آن به عنوان یک انگ در ورزش یاد کرد. اما واقعیت این است که نه مدیران باشگاه مقصر هستند و نه سایر اعضای باشگاه. این موضوع مربوط به باشگاه ها نیست. تا کنون وزیر گفته است که این مشکل قابل حل است. اگر به گفته وزیر ورزش این مشکل حل شود چه بهتر. اگر این اتفاق نیفتد بازیکنان و اعضای کادر فنی دیگر نباید به این موضوع فکر کنند و اجازه ندهند این اتفاق تلخ حواس آنها را پرت کند.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1246908

دیدگاهتان را بنویسید