برخورد جدی با انواع خرده فروشی، گران فروشی و انباشتگی / مشکل کمبود نفت تا 48 ساعت آینده حل می شود

1039126 فقط خبر

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری آنا، محسن منصوری در جلسه ستاد تنظیم بازار با تاکید بر برگزاری جلسات روزانه ستاد تنظیم بازار گفت: برای برخی کالاها از جمله مرغ، وضعیت بازار به تعادل رسیده و بازار تهران در شرایط توزیع و عرضه مرغ اشباع. برای برخی کالاها مانند شکر مشکل نسبتاً حل شده است، اگرچه در برخی جاها کمبودهایی وجود دارد، اما این نیاز به صورت جهانی احساس نمی شود و برای برخی کالاها از جمله روغن باید اقدامات جدی انجام شود، زیرا در حال حاضر روغن در فروشگاه وجود دارد. شرکت های زنجیره ای هستند اما در مغازه ها مشکل داریم این موضوع در حال بررسی است تا تا 48 ساعت آینده مشکل روغن در شبکه تجارت حل شود.

استاندار تهران با اشاره به مشکل شبکه توزیع گفت: اکنون با همکاری و هماهنگی باید بخشی از نواقص شبکه توزیع برطرف شود. آنها به طور مستقل نیز کار می کنند.

منصوری گفت: یکی از تصمیمات کارخانه این بود که کالاهای ذخیره شده کشف شده توسط نهادهای ذیربط سریعاً در شبکه توزیع توزیع شود که می تواند بخشی از مشکلات را نیز برطرف کند.

وی با اشاره به لزوم تشدید نظارت ها تاکید کرد: بازرسان جهاد، صمت و اصناف جریان جدی نظارت را در استان تهران تشدید می کنند و با هرگونه کم ارزشی، گران فروشی و انباشت مواجه خواهند شد.

استاندار تهران در خصوص وضعیت نانوایی ها گفت: در برخی از نانوایی ها شاهد تشکیل صف های غیر سنتی بوده ایم و مقرر شد لیست نانوایی هایی که تعطیل شده اند یا مجدداً فروش و گرانفروشی شده اند به مراکز نظارتی اعلام شود. نانوایی هایی که تعطیل شده اند، تصریح کرد: باید علت آن بررسی شود، اگر مشکل کمبود آرد دارند نسبت به تامین آرد اقدام شود، در صورت مشاهده تخلف و فروش غیر حضوری آرد، برخورد قانونی لازم انجام خواهد شد. علیه عاملان

  ملی پوشان واترپلو در یونان کمپ می زنند

انتهای پیام/4172/

دیدگاهتان را بنویسید