برای تامین امنیت خلیج فارس نیازی به حضور کشورهای خارجی نیست

1083928 فقط خبر

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، امیر دریادار علیرضا تنگسیری فرمانده ناوگان سپاه در روز عید غدیر خم در دیدار با رزمندگان جزایر نازعات و خانواده های آنان مستقر در این جزایر از حضرتعالی قدردانی و هدایایی ویژه ای را از جانب معظم له ابراز کرد. حضور فعال و تلاش مؤثر در این جزایر، رهبری (مدظله العالی) را به رزمندگان مستقر در جزایر نازعات خلیج فارس بر عهده گرفت و سلام گرم و محبت معظم له را به آنان ابلاغ کرد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه، ولادت و پاسداری در حکومتی را که توسط ولایت مطلقه فقیه، نائب امام زمان (عج) در عصر غیبت اکبر تشکیل می شد، از لطف و عنایت خداوند متعال نامید. ما رزمندگان دریادل افزود: از مظلومیت و با تبیین جهاد و حفظ آمادگی کامل در برابر متجاوزان و مستکبران جهان از حقانیت انقلاب اسلامی دفاع می کنیم و از خداوند متعال می خواهیم که همچون حاج قاسم آخرین نفس ما را رها کند. عزیز و شهدای والامقام ما در راه ولایت استوار قدم بردارید.

دریادار طنسیری تاکید کرد: رزمندگان مستقر در جزایر و خطوط عملیاتی ناوگان سپاه باید مانند همیشه آمادگی رزمی خود را در بالاترین سطح و با توکل به قدرت لایزال الهی و توسل به ائمه معصومین (ع) روحیه جهادی حفظ کنند. ، انقلاب و تقویت معنویت آنان به گونه ای که همواره آماده انجام سخت ترین ماموریت ها باشند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه تاکید کرد: اگر دشمن احمقانه عمل کند و بخواهد به نظام اسلامی قیام یا تجاوز کند، به گونه‌ای عمل می‌کنیم که درس سختی برای او و همرزمانش باشد و مرکز این امر را نابود کنیم. توطئه در منبع

  تصویری جدید از خانواده سام درخشانی با تیپ زمستانی - اندیشه معاصر

فرمانده نیروی دریایی سپاه با اشاره به آیه شریفه «یریدون لطفاوا نورالله بافواهام، وله ماتم نوره و لو کوره الکافرون» گفت: اگر جمهوری اسلامی مانند برخی کشورها از آرمان ها و ارزش های والای خود پاسداری و تسلیم نشود. به ذلت و انقیاد مستکبران امروز چیزی از آن باقی نمانده و تداوم خیانت ها و فشارها در جبهه استکبار علیه ملت قهرمان ایران اسلامی دلیل روشنی است که بدانیم در طول این 44 سال از انقلاب اسلامی، ملت بزرگوار ایران اسلامی با بصیرت علوی و صبر انقلابی در برابر سیل توطئه های دشمن ایستادند، البته مقاومت کردند که خداوند متعال در قرآن کریم می فرماید: «ظلم الله شر مکر الله است. «به فضل و رحمت خداوند متعال همه این توطئه ها به خود باز خواهد گشت.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه باید مراقب وسوسه های شیطانی باشیم تا اجر خدمت ما تبدیل به شر نشود، گفت: فردی مخلص و مجاهد که به خدا توکل می کند و اجر خود را از خدا می خواهد. خدا می داند که کمتر به کسی داده می شود.

سردار طنسیری همچنین در خصوص اهمیت و بزرگداشت عید غدیر خم و گرامیداشت این روز شریف، حدیثی از حضرت امام رضا (ع) بیان کرد که می فرماید: «اگر مردم فضیلت واقعی این روز را می دانستند، فرشتگان با آنان مصافحه می کردند. روزی ده مرتبه.» : مسأله غدیر به همه مسلمانان مربوط می شود زیرا بر عدل و فضیلت و حفظ خداوند دلالت دارد و به همین دلیل غدیر مایه وحدت مسلمانان است.

وی خاطرنشان کرد: غدیر به طور قطع ادامه خط تبلیغی پیامبر اسلام است و همان گونه که بعثت مایه وحدت همه مردم شد، غدیر نیز ادامه دهنده راه نبوت و رسالت است و این خط می تواند مایه وحدت شیعه و سنی باشد.

  عکس | ژیمناستیک صبحگاهی سرگرم کننده برای دختران در استخر - یک فکر مدرن

دریادار طنسیری با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر «مسئله غدیر به معنای انتخاب علم، تقوا، جهاد و فداکاری در راه خدا و تعالی ایمان و اسلام و تکیه بر آنها در شناسایی و تعیین حاکمیت یک کشور است. جامعه»، گفت: اگر رهبران جوامع اسلامی این شایستگی ها را داشته باشند، جوامع اسلامی پیشرفت، رشد و تعالی می کنند که امروز شاهد آن هستید، متأسفانه با نفوذ منافقان و ظالمان، در برخی موارد باعث انحراف برخی جوامع در این زمینه شده اند. در نتیجه این دوری آنها را بکشید و با توجه به تعالیم غدیر دعا می کنیم که خداوند به همه ملت های اسلامی علم و بصیرت دینی عطا کند تا در زیر پرچم اسلام و نور قرآن و با وحدت کلمه «لا اله الا الله» شاهد عزت آفرینی و پیشرفت بیشتر در کشورهای اسلامی خواهیم بود.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با اشاره به اصل مترقی برادری و برادری بین مسلمانان گفت: ما مسلمان هستیم و با کشورهای همسایه که همگی مسلمان هستند برادر دینی هستیم و در همه مشکلات و گرفتاری ها به یکدیگر کمک می کنیم. مهم تامین امنیت منطقه است.» خلیج فارس این قدرت و ظرفیت را در کشورهای همسایه دارد و نیازی به حضور کشورهای خارجی که با توجیه تأمین امنیت می خواهند در اینجا حضور داشته باشند، ندارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید