بد است بگویم وقتی درآمدی ندارم ازدواج نمی کنم! – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر سردار علی فدوی روز یکشنبه در چهاردهمین جشنواره حضرت علی اکبر(ع) سپاه با شعار جوان سرباز، بصیرت، مهارت، امنیت پایدار که در مجتمع فرهنگی ورزشی برگزار شد. 5 هازارد گفت: من خمینی (ره) را دارم که توسط نهضت انقلاب اسلامی در سال 42 تأسیس شد و الحمدلله تا چند روز دیگر چهل و سومین سالگرد پیروزی این انقلاب را در خیابان ها جشن خواهیم گرفت.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: انقلاب اسلامی 43 سال است که در مبارزه با منکرات جهان به رهبری آمریکا بوده و نه تنها نتوانسته این انقلاب را شکست دهد، بلکه موفق شده است. نتوانست جلوی رشد آن را بگیرد، زیرا وظایف خداوند در قبال ملت ما انجام شده است. البته در برخی موارد شرایط خدا را رعایت نمی کنیم.

وی ادامه داد: اولین کاری که شما جوانان برای رسیدن به آرامش باید انجام دهید ازدواج است، اما متأسفانه یک ضرب المثل شیطانی وجود دارد که می گوید وقتی درآمدی ندارم ازدواج نمی کنم، در حالی که خداوند فرموده است اگر چیزی ندارید بروید و بگیرید. متاهل چون هزینه دارد.

فدوی ادامه داد: الان شیاطین دنیا در فضای مجازی حرف هایی می زنند که مردم را در انجام وظایف خود مردد کنند.

جانشین فرمانده کل سپاه با استناد به سخنان باخمن گفت: همه ایام باخمن امسال بی نظیر است چرا که آغاز این ماه با ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) آغاز شد. بنابراین، امسال 22 باخمن را به بهترین شکل ممکن جشن خواهیم گرفت.”

فدوی گفت: آمریکایی ها مانند شیطان بزرگ حتی یک روز هم از دشمنی با انقلاب اسلامی غافل نشدند، زیرا دشمنی خود را با ما شروع کردند و ادامه دادند و تا 24 بهمن 1357 در کردستان گلوله شلیک کردند، اما باز هم نتوانستند هم تو باشند. در برابر این انقلاب به پیروزی برسند.

  منابع رتبه بندی معلمان در بودجه 1401 - اندیشه معاصر افزایش یافته است

وی گفت: نه تنها نمی توانند حتی یک داستان از پیروزی خود در برابر انقلاب اسلامی ایران بیان کنند، بلکه در کشورهای دیگری که روح جمهوری اسلامی ایران به آنها رسیده است مانند عراق، افغانستان، لبنان و یمن و… آنها نتوانستند برنده شوند.”

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: در یمن که تنها بخش کوچکی از انقلاب اسلامی به آن رسیده است، این امر باعث شده است که جنگجویان با مردم یمن به همه روی بیاورند تا به نوعی پیدا کنند. آنها ایجاد کردند، بیرون آمدند زیرا فکر می کردند یک هفته دیگر پیروز می شوند، اما تقریباً هفت سال است که از مدرن ترین سلاح ها استفاده می کنند، اما روی زمین نمی توانند در یمن پیروز شوند.

فدوی بیان کرد: همه مستکبرین دنیا علیه انقلاب اسلامی متحد شده اند اما تاکنون نتوانسته اند پیروز شوند و پیروز شده اند.

انتهای پیام/*

(2 بار بازدید شده، امروز 2 بازدید)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1253787

دیدگاهتان را بنویسید