«بدون قرار» اثری خلاقانه است

به گزارش خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی آنا، آنا نصیریان که شامگاه پنجشنبه دوم تیرماه برای تماشای «بدون تکلیف» با کارگردانی بهروز شعیبی به استودیوی فیلمسازی چارسو آمد و تعدادی از کارگردانان به سخنرانی پرداختند. بعد از فیلم فیلم کوتاه با بازی بهروز شعیبی از این اثر تمجید کرد.

بازیگر معروف سینما، تئاتر و تلویزیون بومی که در 88 سالگی همچنان در عرصه هنر فعالیت می کند، از انتخاب چنین موضوعی تقدیر کرد و گفت: شما بازیگران بسیار خوبی داشتید و بازی آنها با کیفیت بود. و واقعی “این فیلم [خودِ] این زندگی بود، زندگی بشریت و زندگی ما را بازگو می کرد.

نصیریان که این روزها فیلم لمینور داریوش مهرجویی را کارگردانی می کند، افزود: «بدون هماهنگی قبلی» فیلمی خلاقانه است. شما یک هنرمند واقعی هستید چون کار خلاقانه ای انجام داده اید و خلاقیت در این فیلم وجود دارد. شما مردم و روابط عاشقانه بین آنها را به شیوه ای واقعی به تصویر می کشید، نه به شکلی عاشقانه، مصنوعی یا “احساسی”. این روابط عاطفی و روابط بین شخصیت ها بسیار زیبا بود و من از دیدن فیلم شما بسیار خوشحالم.»

فیلم سینمایی «بدون جلسه مقدماتی» به کارگردانی بهروز شعیبی و تهیه کنندگی محمد بابایی 15 خرداد ماه اکران شد و با فروش بیش از یک میلیارد و 275 میلیون تومان حدود 43 هزار بیننده را به خود اختصاص داد. این فیلم سال گذشته در چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و پگا آهنگرانی، مصطفی زمانی، الهام کردا، حسین صابری و امین میری در آن حضور دارند.

  حل مشکل ورود به دانش مبانی فرابورس در یک تا دو ماه آینده - اندیشه معاصر

«بدون ملاقات مقدماتی» داستان زن جوانی به نام یاسمن را روایت می کند که از آلمان به زادگاهش ایران سفر می کند. در ابتدا این سفر برای شرکت در تشییع جنازه پدر یاسمن بود، اما پس از مشخص شدن مفاد وصیت نامه پدر، راهی دیگر یافت. یاسمین برای باز کردن گره هایی که در زندگی گذشته اش داشته به مشهد می رود. گره هایی که گره می گشاید بخشی از هویت او را با خانواده و سرزمین اجدادش پیوند می زند و …

«بدون قرار» اثری خلاقانه است

انتهای پیام/4104/

دیدگاهتان را بنویسید