بدهی سازمان بیمه اجتماعی به بانک اجتماعی کارگران تهاتر شد

1087655 فقط خبر

به گزارش خبرگزاری آنا به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، دکتر اسماعیل لالاگانی وی در حاشیه مراسم افتتاح ساختمان جدید مدیریت شعب در استان خراسان شمالی و بازدید از شعب بانک ها و گفت و گو با مشتریان استان، فرا رسیدن هفته تامین اجتماعی را خیر مقدم گفت و گفت: از سال 1394 به بعد اجتماعی سازمان حراست قادر به بازپرداخت وجوهی که بانک برای کمک های اجتماعی به کارگران در نظر گرفته است، دریافت نکرده و به همین دلیل بدهی این سازمان به بانک افزایش چشمگیری پیدا کرده و به 88 هزار میلیارد تومان رسیده است. این میزان بدهی باعث شد تا بسیاری از منابع بانک به دلیل قوانین و مقررات بالادستی نتواند وارد چرخه ارائه خدمات شود و مشکلات زیادی را ایجاد کند.
اشاره کرد که بانک رفاه کارگران وی از حدود دو سال پیش با جدیت تمام اقدامات لازم را برای دریافت بدهی بانک از سازمان تامین اجتماعی دنبال کرد، خاطرنشان کرد: خوشبختانه با مساعدت سازمان تامین اجتماعی مقرر شد 88 هزار میلیارد تومان از بودجه دولت انجام شود. بدهی به سازمان تامین اجتماعی از طریق واگذاری سهام جهت انحلال واریز می شود و بر این اساس مصوب شد در ازای آن سهام مذکور با بدهی سازمان به بانک رفاه کارکاران تصفیه شود.
مدیرعامل بانک رفاه کارکارانوی بیان کرد: با تهاتر بدهی سازمان بیمه گر به بانک، بستر توسعه فعالیت های بانک در راستای حمایت از تولید و اشتغال در کشور فراهم می شود.

انتهای پیام/ ر

  ادعای صهیونیست ها مبنی بر دستگیری تیرانداز در قدس

دیدگاهتان را بنویسید