بخشنامه ای که وضعیت حقوق معلمان و بیمه خرید خدمات را بدتر کرد! – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه نوین، اگر سال ها پیش آموزش و پرورش را تنها با یک نوع معلم می شناختیم، اکنون چهار پنج سالی می گذرد که گروه های مختلفی به عنوان معلم به آموزش و پرورش اضافه شده اند، اکنون باید بگوییم انواع مختلف ما. معلمانی با حقوق متفاوت داشته باشید!!

بقا در حال حاضر یک مخرج مشترک برای همه انواع معلمان غیررسمی است و چندین سال است که آموزش و پرورش به محافظت از کلاس های درس در برابر گزیده شدن توسط معلمان کمک می کند.

معلمان خریدار خدمات آموزشی از جمله معلمان غیررسمی هستند که مطالبات معیشتی آنها و اعتراض به قراردادهای بهره برداری از سال 93 مطرح شده است.

علی نوری; نماینده دفاتر خرید معلم در استان یزد در خصوص اعتراضات اخیر معلمان به خرید خدمات آموزشی گفت: آنها تمام وقت محسوب می شوند و حقوق و حق بیمه آنها به طور کامل محاسبه می شود.

وی گفت: بخشنامه ای در مورد خطر دوم امسال به امضای آقای کاظمی رئیس وقت آموزش و پرورش منعقد شد که معلمان را از خرید خدمات از قانون الحاق 2 خارج و در قانون مدیریت خدمات کشوری گنجانده بود. ساعات حضور او در مدرسه حقوق می گیرد، روندی که باعث کاهش حقوق معلمان و حق بیمه تامین اجتماعی 21 روز در ماه می شود!

معلمان خریدار خدمات آموزشی که همراه با معلمان رسمی در مدارس تدریس می کنند، نسبت به هرگونه تبعیض در بحث معیشتی و حقوق خود معترض هستند و بعد از 8 سال کوچکترین مسائل به آنها رسیدگی نمی شود.

  زنگ خطر «جنگ گندم» در جهان به صدا درآمد/ فشار آمریکا بر کشورهای صاحب سلاح گندم!

معلمان خریدار خدمات آموزشی نگران این هستند که با اعمال مجدد این دستورالعمل، حقوق و وضعیت تامین اجتماعی آنها طبق روال معمول و در حداقل شکل ممکن محاسبه شود.

کاسم احمدی لاشکی; معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش درباره مشکل این معلمان گفت: امسال در دیوان محاسبات کشور اعلام شد که قانون کار برای این معلمان اعمال شود زیرا قانون کار ماهانه 44 ساعت در نظر گرفته است. ساعت به نسبت 44 ساعت برای بیمه و حقوق این افراد بر اساس تحقیقاتی که انجام دادیم به این نتیجه رسیدیم که معلم را نمی توان با سایر کارکنان مقایسه کرد، زیرا معلم آینده این جامعه را می سازد و نقش پر رنگی در انسان دارد. آموزش و پرورش . .

به گفته وی؛ چند روز بعد وزیر آموزش و پرورش پیش نویسی را به ریاست جمهوری ارسال کرد و خواستار آن شد که در صورت همکاری دیوان محاسبات و تامین اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه، با توجه به اینکه قوه قضائیه، این بخشنامه در تاریخ 3 آذر ابطال شود. حسابداری تحت پوشش فعالیت می کند دیروز مصوباتی داشتیم و مقرر شد رئیس جلسه به رئیس دیوان محاسبات کشور اعلام کند که موضوع آموزش و پرورش و معلمان به طور جداگانه بررسی شود.

باید دید مشکل حقوق و مزایای بیمه معلمان برای خرید خدمات آموزشی که هشت سال است توسط معلمان رسمی که اخیراً آموزش دانش آموزان را برعهده گرفته اند، رفع می شود یا به خط فقر باز می گردد. .

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1242626

  آیا خواننده معروف از ایران مهاجرت کرد؟ / چرا بهنام بانی این تصمیم را گرفت؟ - اندیشه معاصر

دیدگاهتان را بنویسید