با پیک بوک کتاب خود را رایگان دریافت کنید

1081933 فقط خبر

به گزارش گروه فرهنگ خبرگزاری آنا، عسگر گودرزی درباره طرح پیک کتاب گفت: خدمات جانبی مختلفی را راه اندازی کرده ایم و ارسال کتاب به درب منازل در استان تهران به عنوان پیک کتاب شناخته می شود. این سرویس از ابتدای کرونا وجود داشته و هر روز در حال پیشرفت است.

وی از وجود 23 کتابخانه در تهران خبر داد که 6 باب آن در تهران خدمات رسانی می کنند و افزود: در سایر شهرستان های تهران کتابخانه های اصلی خدمات رسانی می کنند.

گودرزی در خصوص نوع خدمات رسانی به شهروندان تهرانی گفت: نرم افزار نهاد کتابخانه ها مختص کتابداران است و کتاب مورد نظر قابل شناسایی است. سپس برای اجرای پروژه با یکی از کتابخانه های منتخب تماس خواهد گرفت و جزئیات کتاب در زمان ارسال – رایگان – یادداشت و توافق خواهد شد.

وی با بیان اینکه بخش پیک این کتاب در سایت کتابخانه‌های عمومی تهران قرار دارد و مشخصات و آدرس کتابخانه‌های منتخب را فهرست می‌کند، خاطرنشان کرد: این سرویس فقط مختص استان تهران است و 300 کتابخانه در سراسر کشور این خدمات را به مردم ارائه می‌کنند. نحوه اجرا. متفاوت است.

گودرزی افزود: تاکنون موردی مبنی بر عودت نشدن کتاب مشاهده نشده است و زمانی که کتاب های رایگان به منزل ارسال می شود، مردم همکاری می کنند و کتاب را به همین صورت پس می دهند.

انتهای پیام/4129/

  خطر اوج ششم وجود دارد

دیدگاهتان را بنویسید