با ادمین اینستاگرام رقبای خود را پشت سر بگذارید!

42545 154 فقط خبر

ادمین اینستاگرام و مشاغلی مانند تولید محتوا کار از راه دور را برای ما تعریف کردند. معمولا ایده ما از یک شغل پردرآمد این است که 8 ساعت در روز بدون توقف بیرون از خانه کار کنید و در پایان ماه حقوق بگیرید. اما چیزهایی مانند ادمین اینستاگرام این ایده را به هم ریخت.

به گزارش خبرگزاری آنا، ادمین اینستاگرام و مشاغلی مانند تولید محتوا معنای کار از راه دور را برای ما مشخص می کند. معمولا ایده ما از یک شغل پردرآمد این است که 8 ساعت در روز بدون توقف بیرون از خانه کار کنید و در پایان ماه حقوق بگیرید. اما چیزهایی مانند ادمین اینستاگرام این ایده را به هم ریخت. یک ادمین اینستا معمولاً وضعیت آشفته یک صفحه را به صورت پاره وقت (در موارد نادر شخصا) مدیریت و سازماندهی می کند. معمولاً هر هفته با او تسویه حساب می شود. اما مدیر صفحه هنگام تحقیق در مورد پست های صفحه ای که پر از محتوا و رشد است چه وظایفی را انجام می دهد؟

درباره ادمین اینستاگرام بیشتر بدانید

اگر موفقیت و دیده شدن صفحه شما را در نظر بگیریم، داستان یک فیلم; این ادمین اینستا است که نقش اصلی را در این سناریو بازی می کند. زیباترین و مناسب ترین معادل فارسی که برای administrator می توان یافت کلمه (مدیر) است. مدیر نیز کسی است که نقش سازمان و در نهایت رشد یک کسب و کار یا فعالیت را ایفا می کند. اما مدیریت صفحه اینستاگرام فصلی نیست که بتوان آن را در دوره های مدیریت یافت و از آن مدرک دانشگاهی گرفت. به همین دلیل این روزها شرکت هایی که در زمینه دیجیتال مارکتینگ فعال هستند اقدامات ارزشمندی از جمله آموزش و معرفی ادمین اینستا انجام داده اند. به عنوان مثال ایران مایند یکی از شرکت های متخصص در این زمینه است و الحق نیز به نظر موفق است. اگر مدیر صفحه نمی تواند اطلاعات به روزی در زمینه مدیریت صفحات مجازی داشته باشد، با مردم عادی فرقی ندارد. به همین دلیل باید از جدیدترین متدهای روز دنیا برای تولید محتوا، انتشار پست و استوری، استفاده از هشتگ های اولیه و … استفاده کند.

  کتاب «هنر مدیریت و رهبری کارکنان» به اتمام رسیده است.

با ادمین اینستاگرام رقبای خود را پشت سر بگذارید!

آیا مسئولیت ادمین اینستاگرام شما سنگین است؟

اگر وجدان و زمان در میان باشد، بله! فردی که مدیر یک صفحه می شود باید نماینده یک شخص یا کسب و کار در نظر گرفته شود. او باید آنقدر در کارش وسواس داشته باشد و حرفه ای باشد که تفاوت بین صفحه ادمین و صفحه معمولی برای همه قابل مشاهده باشد. در واقع مدیران اینستاگرام وظیفه دارند یک صفحه را خاص جلوه دهند. به همین دلیل این روزها حقوق و مزایای خوبی به یک مدیر حرفه ای داده می شود. از آنجایی که این فقط یک ربات پاسخ مستقیم نیست، ادمین اینستا ناجی یک صفحه است. کسی که بتواند با قدرت و مهارت خود بقای یک تجارت را تضمین کند. در دنیای رقابتی امروز باید با طرحی پیش رفت که هیچکس نتواند آن را اجرا کند. به همین دلیل نیاز به حضور مدیر در این سال ها بیشتر شده است.

9 توانایی ادمین اینستا؛ از نوع حرفه ای اش

images 1665646217 فقط خبر

اگر شخصی خود را به عنوان مدیر صفحه معرفی کند، باید بر عناصر زیر تسلط کامل داشته باشد. در غیر این صورت یا واقعاً ادمین اینستاگرام نیست و فقط می خواهد وقت شما را صرف کند و درآمد کسب کند یا اینکه یک ادمین معمولی است که بی تجربگی اش به صفحه شما آسیب می رساند.

کسی که اینستاگرام را اجرا می کند باید برنامه اینستا را مانند پشت دست خود بشناسد. این بدان معناست که هر کجا از هر جای این برنامه از او سوالی بپرسید، او به عنوان یک استاد درباره استفاده از آن توضیح می دهد.

  پنجمین محموله 6 میلیون دوز واکسن تاج وارد کشور شد

پروفایل و بیو خود را به جذاب ترین شکل ممکن تغییر دهید

او می داند که چگونه با تجهیزات تجزیه و تحلیل اینستاگرام در سطح عالی کار کند. (این ابزارها درون برنامه ای هستند و اطلاعات مفیدی در مورد رشد صفحه، آنلاین بودن فالوورهای طلایی و غیره به شما می دهند.)

روش های روز افزایش فالوور، افزایش تعداد لایک، کامنت، اشتراک گذاری و سیو و افزایش تعامل صفحه را بشناسید.

او قدرت هشتگ را در افزایش بازدید، لایک و فالوور می داند و بر اساس آن پیش می رود.

او در کار با برنامه های ویرایش فیلم و عکس (مثلا: PixArt، Inshot، Kine Master، Textwriter و …) حرفه ای است و هیچ مشکلی با این برنامه ها ندارد.

رابطه خوبی با رقبای شما و صفحات پربازدید دارد، اما از بهترین ایده های آنها برای توسعه صفحه شما استفاده می کند.

او می داند که چگونه داستان های تکراری دریافت کند و به طور موثر با فالوورهای شما ارتباط برقرار کند.

این پست ها را بر اساس سلیقه و نیاز مشتریان و دنبال کنندگان شما طراحی و آپلود می کند.

تعهداتی که باید از مدیر صفحه شما انتظار داشته باشیم

به عنوان یک کارفرما، باید انتظارات زیر را از مدیر صفحه خود داشته باشید:

اگر مدیریت صفحه شما در دست مدیر است، علاوه بر آپلود، ایجاد جذاب ترین محتوا و ساخت کاورهای حرفه ای برای نشریه را نیز بر عهده دارد. اما اگر محتوا را در اختیار او قرار دهید، او فقط مسئول ارسال مرتب پست ها و استوری ها است.

هشتگ استاندارد و مناسب برای هر پست

قلم بودن یکی از وظایف مدیر; نوشتن کپشن خیره کننده است. بنابراین باید با اصول نگارش آشنا باشد.

دسته بندی داستان ها و قرار دادن آنها در هایلایت هایی که پوشش خاصی دارند.

مدیریت مشتری. چه آنهایی که از محصول شما راضی هستند و چه آنهایی که سایه شما را با تیر پرتاب می کنند و برخی از محصولات شما در دایرکت نارضایتی خود را اعلام کردند.

  تست شخصیت: گربه از پله ها پایین می رود یا بالا؟ - اندیشه معاصر

هوشمندانه به نظرات واکنش نشان دهید و صفحه خود را با کامنت و لایک و …

افزایش امنیت صفحه شما (به عنوان مثال جلوگیری از گزارش، مسدود کردن، هک کردن و غیره)

به طور منظم به پیام‌های مستقیم پاسخ دهید، سفارش‌ها را دریافت کنید و به طور کلی فروش و پاسخ‌ها را مدیریت کنید.

علاوه بر دانستن زمان ارسال پست، یک برنامه دقیق برای افزایش فالوورهای خود به صورت ارگانیک داشته باشید. طبیعتاً هر چه تعداد فالوورهای شما بیشتر باشد، تعداد لایک ها، اشتراک گذاری ها، نظرات و غیره بیشتر می شود. و در نهایت حاشیه سود شما افزایش می یابد.

نرخ تعامل صفحه خود را افزایش دهید.

هزینه مدیریت صفحه اینستاگرام چقدر است؟

images 1665646219 فقط خبر

هر چه فردی که استخدام می کنید مهارت بیشتری داشته باشد، هزینه ادمین اینستاگرام بیشتر خواهد بود. حضور در فضای مجازی خود پر از تنش و اضطراب است. حال تصور کنید فردی سعی می کند در این فضا به بهترین شکل ممکن دیده شود و کسب و کار شما را به شکلی تضمینی رشد دهد. حالا شما از صبح تا شب با نرم افزارهای ویرایش فیلم و عکس سر و کله می زنید و به هر پیام و نظر مستقیم پاسخ می دهید … در کنار. به طور کلی، شخصی که یک صفحه اینستا را مدیریت می کند، بسته به وظایف و مهارت های خود می تواند از 500 هزار تومان تا 7 میلیون تومان درآمد کسب کند. البته یک نفر می تواند همزمان ادمین چند صفحه اینستاگرام باشد و از همه آنها پول دریافت کند. حالا اگر به داشتن یک ادمین اینستا تشویق می شوید سایت ایران مایند بازدید کنید.

انتهای خبر/

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید