بایرن از پیشنهاد آوردن رونالدو/کریس به انگلیس نگران نیست

1086275 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، حضور در لیگ قهرمانان اروپا انگیزه ای برای کریستیانو رونالدو در مسیر جدایی از منچستریونایتد است. تیم انگلیسی آماده است تا پای میز مذاکره بنشیند و پیشنهاداتی را برای مهاجم پرتغالی خود بررسی کند.

کریستیانو رونالدو با غیبت دور جدید آماده سازی منچستریونایتد، اردوهای تابستانی تایلند و استرالیا را از دست خواهد داد. موضوع ارتباط مستقیمی با جدایی او از شیاطین سرخ دارد. با این حال، منچستریونایتد به دلیل یک مشکل خانوادگی و شخصی، مرخصی بیشتری برای این بازیکن 27 ساله پرتغالی دریافت کرد. با در نظر گرفتن آینده رونالدو در اولدترافورد، به نظر می رسد مدیران منچستریونایتد آماده بررسی پیشنهاداتی برای خرید این بازیکن هستند. از طرفی موضع رسمی باشگاه این است که رونالدو یک فصل دیگر قرارداد دارد و بازیکنی برای فروش نیست.

تور تابستانی شیاطین سرخ 4 روز دیگر در بانکوک با دیدار مقابل لیورپول آغاز می شود و در استرالیا به مصاف ملبورن ویکتوری و کریستال پالاس می روند. تنها بازی خانگی منچستریونایتد قبل از شروع فصل جدید برابر رایو ولکانو خواهد بود. در ادامه باید شاهد حضور رونالدو در تمرینات منچستر باشیم. غیبت یک ماهه او پس از آن اتفاق می افتد که مدیران و کادر مربیگری منچستریونایتد مطلع شدند که رونالدو تصمیم گرفته در تابستان اولدترافورد را ترک کند.

پدرو سپولودا، کارشناس فوتبال پرتغالی می گوید: «وقتی پنجره نقل و انتقالات باز باشد، طبیعی است که درباره رونالدو صحبت کنیم.» منچستریونایتد فصل آینده در لیگ قهرمانان اروپا حضور ندارد و رونالدو از این بابت خوشحال نیست. او وسواس زیادی برای شرکت در این مسابقات دارد. بنابراین شرایط او خوب نیست که بدانیم نمی تواند در این مسابقات شرکت کند. رونالدو با مدیر برنامه های خود خورخه مندس صحبت کرده است تا ببیند آیا پیشنهادی وجود دارد یا خیر. پیشنهاد باشگاهی که در لیگ قهرمانان اروپا حضور دارد. شما می توانید باشگاه های انگلیسی مانند چلسی، تاتنهام، منچسترسیتی و لیورپول را فراموش کنید زیرا قطعا رونالدو برای آنها بازی نخواهد کرد. از طرفی رونالدو در پروژه جدید پاری سن ژرمن نمی گنجد. بایرن مونیخ یک گزینه است.

  نشت نفت در بزرگراه آزادگان

وی خاطرنشان کرد: در ابتدا تمایلی از سوی بایرن وجود نداشت. مندز با آنها صحبت کرد و از آنها پرسید که آیا به جذب رونالدو علاقه دارند یا خیر. بایرن در ابتدا کمی گیج بود زیرا رونالدو بازیکنی نیست که معمولا آن را تعقیب می کند. البته جایگزینی رونالدو با لواندوفسکی گزینه ای نیست زیرا مهاجم لهستانی یا می ماند یا راهی بارسلونا می شود. اینها چیزهایی است که در این مقطع برای رونالدو عادی به نظر می رسد.

انتهای پیام/4057/

دیدگاهتان را بنویسید