باید در مقابل توطئه های دشمنان در جنگ نرم هوشیار باشیم

1086364 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری آنا، امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان رئیس مرکز مطالعات و تحقیقات راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران شب گذشته در مراسم چهارمین یادواره شهدای ناحیه قائم یاد و خاطره امیران شهید کاشان با تسلیت شهادت امام محمدبکر (ع) گفت: بزرگان ایران اسلامی در دوران دفاع مقدس نشان دادند که دین فقط زبان نیست بلکه تا اعماق آن نفوذ کرده است. روح آنها

وی عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران را از برکت تلاش ها و جانفشانی های شهدا دانست و خاطرنشان کرد: اگر رشادت ها و جانفشانی های شهدا نبود، انقلاب اسلامی ایران پیروز نمی شد. در زمینه های مختلف.”

رئیس مرکز مطالعات و تحقیقات راهبردی نیروی زمینی به شرایط نامناسب دوران دفاع مقدس اشاره کرد و یادآور شد: در دوران دفاع مقدس علیرغم تحریم های اقتصادی دشمن علیه کشورمان و نبود تجهیزات رزمی مناسب، ما در طول دوران دفاع مقدس به خوبی اقدام کردیم. توانست رژیم بعث عراق را به دست آورد.

امیر سرتیپ پوردستان با بیان اینکه شهدا خالصانه و صادقانه وارد میدان جنگ شدند، گفت: این یک سنت الهی است که هرکس خالصانه وارد جنگ با دشمنان اسلام شود خداوند او را یاری خواهد کرد.

وی با اشاره به نقشه ها و توطئه های دشمنان افزود: درست است که در دوران دفاع مقدس شرایط بسیار سخت و طاقت فرسایی داشتیم اما امروز با توطئه ها و ترفندهایی که دشمن علیه نظام اسلامی ایران طراحی کرده است. ، شرایط ما بسیار سخت تر و پیچیده تر از زمان جنگ است

رئیس مرکز مطالعات و تحقیقات راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه کشور ما در حال حاضر درگیر جنگ نرم است، تصریح کرد: در دوران دفاع مقدس درگیر جنگ تن به تن بودیم. جهاد اصغر، اما امروز دشمن درگیر جنگ نرم علیه عقاید و اعتقادات جوانان است. بنابراین باید مراقب نقشه های دشمنان باشیم.

  پیام رهبر انقلاب درباره تسهیلات بانکی

وی توسعه و ترویج فساد، فحشا، بی اعتدالی و زیر سوال بردن بنیان خانواده را از اهداف دشمن در جنگ نرم خواند و تصریح کرد: دشمن با زیر سوال بردن جوانان کشورمان، باورها و اعتقادات دینی را هدف قرار داده است.

رئیس مرکز مطالعات و تحقیقات راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران، دلزدگی مردم از نظام اسلامی ایران را مهمترین هدف دشمن در جنگ نرم برشمرد و گفت: دشمن به دنبال بدبین کردن مردم به انقلاب است.

یک سرتیپ پوردستان با بیان اینکه دشمن تلاش می کند حرکت رو به رشد کشور ما را کند کند، خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری فرمودند: هر چه به قله نزدیک شویم فشار دشمن با روش های مختلف بر کشور ما بیشتر می شود. .

وی به روند رو به رشد اسلام در کشورهای اروپایی و آمریکایی اشاره کرد و گفت: برگزاری یادواره های شهدا، عزاداری محرم، اعتکاف و اجتماعات با شکوه فرماندهی سلام موجب شکوفایی کانون های درخشان جوانان برای خدمت به اسلام می شود.

وی همچنین به شرایط سخت اقتصادی و اجتماعی در اروپا و آمریکا اشاره کرد و تصریح کرد: بحران مواد مخدر، شلوغی زندان ها، تیراندازی های بی رویه، قتل و سرقت، تبعیض نژادی، گرانی و تورم از مهمترین مشکلات کنونی آمریکاست.

انتهای پیام/4013/

دیدگاهتان را بنویسید