بانک صادرات ایران در المپیاد فرهنگی ورزشی داوطلبان بانک به مقام قهرمانی دست یافت

42596 100 فقط خبر

تیم ورزش بانک صادرات ایران در شانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی ورزشکاران شبکه بانکی کشور مقام اول را کسب کرد.

به گزارش خبرگزاری آنا، شانزدهمین دوره المپیک فرهنگی ورزشی ایثارگران شبکه بانکی با حضور ورزشکاران منتخب از ایثارگری 11 بانک کشور در 9 رشته ورزشی شامل فوتسال، والیبال، شطرنج، بدمینتون، تنیس روی میز، دارت. ، کاراته، دو و میدانی و شنا. همچنین سه رشته فرهنگی قرائت، ترتیل و مفاهیم قرآن کریم از 25 تا 30 مهرماه سال جاری در بابلسر برگزار شد و تیم ایثارگری بانک صدارت ایران با یک قهرمانی جام قهرمانی این المپیاد را از آن خود کرد. درخشش 36 ورزشکار.

در مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات که با حضور حجت الاسلام و المسلمین لطف الله ثقفی مشاور وزیر اقتصاد و دارایی در امور ایثارگران، عبدالله ریاحی مشاور استاندار و هماهنگ کننده امور ایثارگران مازندران برگزار شد. استان و جمعی از مدیران عامل، اعضای هیئت مدیره و مدیران بانک های شرکت کننده در بخش تیمی به ترتیب بانک صادرات ایران با 18 امتیاز، بانک کشاورزی با 15 امتیاز و بانک ملی با 13 امتیاز قرار دارند. مقام اول تا سوم این مسابقات را کسب کرد.

در مراسم اختتامیه این المپیاد، حجت الاسلام والمسلمین تقفی مشاور وزیر اقتصاد و دارایی در امور ایثارگران، عزت و سربلندی امروز کشور را مرهون ایثار و از خودگذشتگی شهدا، جانبازان دانست. و شهدا و گفت: تکریم و تعظیم خانواده های معزز شهدا و ایثارگران باید در اولویت کاری مسئولان باشد.

وی با بیان اینکه ایران اسلامی موفق به صدور فرهنگ ایثار و شهادت به تمام دنیا شده است، گفت: تنها در سایه همین نگاه والا و ادبیات مقاومت مبتنی بر فرهنگ ایثار و شهادت است که کشور می تواند به توسعه و پیشرفت همه جانبه دست یابد. .

  اولین واکنش قلعه نویی به کسر 3 امتیاز - اندیشه معاصر

وی افزود: در بین نهادهای زیرمجموعه وزارت اقتصاد و دارایی، بانک صادرات با جذب 14 هزار داوطلب بیشترین تعداد شاغلین در این گروه را دارد که نشان از رویکرد و روحیه انقلابی مدیران عالی این بانک دارد.

مشاور وزیر اقتصاد و دارایی در امور ایثارگران تصریح کرد: حضور جمع کثیری از فرزندان شاهد، رزمنده، جانباز و آزاد شده در بانک صادرات ایران، نظام سلامت اداری در این بانک و پیشرفت چشمگیر صادرات را تضمین کرده است. بانک ایران از نظر منابع مالی و مسائل مربوط به آن سیستم بانکی دلیل این گفته است.

حجت الاسلام لطف الله ثقفی مشاور وزیر امور اقتصاد و دارایی در پایان سخنان خود، بانک صادرات ایران را بانکی شریف و قدرتمند خواند و گفت: ایثار فقط مختص زمان جنگ نیست، بلکه امروز هم کشور در جنگ اقتصادی و تحریم های ظالمانه نیاز به گذشت، ایثار و از خود گذشتگی دارد.

انتهای خبر/

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید