بانک توسعه تعاون 285 هزار میلیارد ریال تسهیلات پرداخت می کند

1089283 فقط خبر

به گزارش خبرگزاری آنا محمد شیخ حسینی مدیر بانک توسعه تعاون وی در دیدار با برخی از مدیران ستادی و 9 نفر از مدیران استانی بانک اظهار داشت: مهمترین قاعده در بانکداری مدیریت منابع و هزینه ها است و تمامی فعالیت ها و خدمات بانکی متکی به مدیریت این جریان های مالی است.
او اضافه کرد: کنترل پول نقد و وصول به موقع مطالبات مهم است و به مدیریت صحیح منابع و هزینه ها کمک می کند.
مدیر بانک توسعه تعاون وی با اشاره به هدف پرداخت 285 هزار میلیارد ریالی تسهیلات در سال 1401، گفت: لازمه تحقق این هدف تجهیز منابع به میزان کافی است تا وظایف دولت، اسکناس و بانک مرکزی نیز محقق شود. .
شیخ حسینی حاضران جلسه را پیشرو در بحث بسیج منابع در بانک دانست و گفت: بسیاری از سیاست ها و دستورالعمل ها با توجه به پیشنهادات واحدهای صف بررسی شده و جذابیت های لازم برای مشتری فراهم شده و مدیران استانی بیشترین نقش را در اجرا دارند
وی خاطرنشان کرد: لازم است مدیران استانی نسبت به عملیات بانکی ارائه شده به مشتریان آگاهی داشته باشند و با آگاهی از نحوه ارائه خدمات به مشتریان، نسبت به رفع نواقص و پوشش نقاط ضعف و برجسته سازی نقاط قوت مداخلات لازم را انجام دهند.
فرمود: نحوه کار و نوع کار بانک توسعه تعاون این موضوع تا حدودی با بانک‌های قدیمی متفاوت است و بانک‌های قدیمی متکی به برخی از مشتریان نهادی و ارشد کمتر دغدغه جذب و نگهداری منابع را دارند، در حالی که عملکرد بانک‌های قدیمی در مقیاس بزرگ‌تر باعث ورود و خروج منابع شده است. تأثیر زیادی بر مجموعه منابع ندارد.
شیخ حسینی با اشاره به اهمیت روش بازاریابی برای مدیران شعب و واحدهای اجرایی گفت: همزمان با مذاکره و معرفی خدمات معمولاً پیشنهاداتی در خصوص نیازهای اعتباری مشتری و نیازهای تسهیلاتی ارائه می شود. این امر از نیاز به اعتبار و میل به مصرف منابع ناشی می شود و اگر رشد منابع متناسب با این تقاضا برای مصرف نباشد، مدیریت جریان منابع و مصارف دشوار می شود.
وی خاطرنشان کرد: در سیاست گذاری و ارائه ابزار به مدیران استانی و مدیران شعب تلاش شد تا جاذبه های کافی برای جذب مشتری و تجهیز منابع فراهم شود.
مدیر بانک توسعه تعاون وی بیان کرد: مدیران استانی این ابزار را دارند تا بخش مهمی از پرداخت حقوق کارکنان را با توجه به عملکرد و بهره وری شعب و کارکنان مدیریت کنند تا ابزار و مولفه های انگیزشی برای تلاش بیشتر کارکنان وجود داشته باشد.
شیخ حسینی با بیان اهمیت خدمات ارزی برای جذب بسیاری از واحدهای تولیدی گفت: طرح های توسعه خدمات ارزی به زودی در بانک اجرایی می شود و مشتریانی که نیاز ارزی دارند با اطمینان بیشتری جذب بانک می شوند.
در این جلسه محمد ذوالفقاری معاون مالی و پشتیبانی، سعید معادی معاون بازاریابی و امور استان ها، حمیدرضا البرزی مدیر امور اعتبارات، احمد محمدی مدیر امور استان ها و امور شعب، هادی بختیار ، مدیر اداره کل نظارت و هماهنگی استان ها و شعب، مصطفی منتظری، سرپرست اداره کل مدیریت ریسک، حمید بختیاری، معاون اداره کل هوش تجاری و طراحی محصول، اقدامات و اقدامات ستاد را بیان کردند. و علی محمودی، کافی زاده، حسنی زاده، اسدی، احمدی، کرمی، گیاشی، استانداران اصفهان و کرمان. ، فارس، مازندران، خوزستان، البرز و صادقی رئیس شعبه مستقل مرکزی نیز مطالب مهمی در مورد نیازها و نیازهای مشتریان و نحوه ارائه خدمات ارائه کردند.

  تجربه رایگان پیشکسوتان در ورزش ایران / عدم مدیریت در استفاده از موسپید

انتهای خبر/ ر

دیدگاهتان را بنویسید