بانک توسعه تعاون کرمانشاه پیشرو در ایجاد فرصت های شغلی در روستاها می باشد

1089979 فقط خبر

به گزارش خبرگزاری آنا، محمدجعفر ایرانی یکی از اعضای هیئت مدیره است بانک توسعه تعاون وی در بازدید از شرکت تعاونی ارد قصرشیرین گفت: اشتغال پایدار در روستاها باعث مهاجرت معکوس و توسعه متوازن در مناطق روستایی و مرزی می شود.
ایرانی گفت: کمترین میزان پیش پرداخت تسهیلات ارائه شده را در جغرافیای روستا شاهد بوده ایم و این نشان دهنده تعهد و اتکای اقتصادی این جامعه است.
ایرانی در بازدید از کارخانه آرد قصرشیرین (تعاونی 213) افزود: این طرح با دریافت 210 میلیارد ریال از محل اعتبارات اشتغال پایدار روستایی زمینه اشتغال پایدار 40 نفر را فراهم کرد که روزانه 150 تن آرد تولید می شود.

بررسی مشکلات تامین مالی پروژه ذوب آهن سنه
ایرانی برای بررسی مسائل مالی پروژه ذوب آهن شهدا سه در این نشست حضور یافت. در این جلسه که به ریاست باباخانی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه و شهریار حیدری نماینده مردم شریف سرپل ذهاب، گیلانگرب و قصرشیرین و مدیران کشوری و استانی برگزار شد. بانک توسعه تعاون برگزار شد، تصمیماتی برای برون رفت از مشکلات در اجرای این طرح اتخاذ شد.
طرح مذکور با تامین اعتبار اولیه بانک و بر اساس فرمایشات سفر سال 1393 مقام معظم رهبری وارد فاز عملیاتی شد.
ایرانی در این خصوص گفت: ایجاد فرصت های شغلی مناسب و بهره مندی از ظرفیت های بالقوه استان کرمانشاه از اهداف حضور این بانک در این استان است.
هيئت مدیره بانک توسعه تعاون وی افزود: بر تکمیل طرح های ایجاد شده و راه اندازی این پروژه ها تاکید و توجه می شود.

  رئیس جمهور جدید سومالی انتخاب شد

توسعه و رفع محرومیت ها با تأمین مالی
عضو ایرانی هیئت مدیره بانک توسعه تعاون وی در سفر به جنوب استان کرمانشاه ضمن بازدید از شعب بانک ها از پروژه های در دست اجرا در این شهرستان ها بازدید و میزان مصرف منابع تسهیلات را مشاهده کرد.
یک ایرانی در بدو ورود به شهر سرپل ذهاب وی با حضور در گلزار شهدای آن شهر و غبار روبی به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

وی در جلسه شورای اداری شهرستان کصرشیرین حضور یافت
او همچنین یکی از اعضای هیئت مدیره است بانک توسعه تعاون وی با حضور در جلسه شورای اداری شهرستان قصرشیرین اعلام کرد: وضعیت اقتصادی کشور به گونه ای است که همه باید تلاش کنیم آسیب های اقتصادی دشمنان را به حداقل برسانیم. مناطقی که در هشت سال دفاع مقدس از مناطق عملیاتی بوده اند نیازمند حمایت و توجه ویژه از نظر رشد و توسعه اقتصادی و اجتماعی هستند.
وی افزود: هدف بانک توسعه تعاون خدمت به مشاغل کوچک، با رشد سریع و تعاونی.
محمدجعفر ایرانی نیز گفت: بانک توسعه تعاون بیش از 33 هزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پایدار روستایی پرداخت کرده است که در جای خود قابل توجه و تامل برانگیز است.
در این جلسه فرمانداران قصرشیرین و سرپل ذهاب آنها موانع و مشکلات پیش روی توسعه این شهرها را برشمردند و خواستار حمایت بیشتر بازار پول و سرمایه شدند.
در این دیدار دکتر شهریار حیدری نماینده مردم شریف قصرشیرین گیلانگرب و سرپل ذهاب وی با اشاره به وضعیت اقتصادی حوزه انتخابیه خود گفت: ما بانک توسعه تعاون از حضور موثرشان در روستاها برای ایجاد اشتغال تشکر می کنیم و منتظر ادامه خدمات و حمایت های مالی بیشتر هستیم.
حیدری افزود: با ایجاد اشتغال و تضمین آن موجب دلگرمی و امیدواری بیشتر مردم خواهیم شد.

  حضور مهاجم خارجی پرسپولیس در ایران منتفی است - اندیشه معاصر

بازدید از انبار میوه و بسته بندی عزیزی
ایرانی در بازدید از سردخانه سردخانه و بسته بندی میوه عزیزی گفت: این طرح بالغ بر 76 میلیارد ریال از تسهیلات اشتغال روستایی بهره مند شده است و بر این اساس این سردخانه با ظرفیت 1000 تن سردخانه در قصرشیرین به ظرفیت افزوده شده است. بخش کشاورزی در منطقه
در ادامه برنامه ها، یکی از اعضای هیات مدیره بانک با حضور در کمیته مدیریت راهبردی شعب استان کرمانشاه، تداوم مدیریت بهینه مطالبات را یکی از مهمترین عوامل توسعه بانکداری برای توسعه ظرفیت ها عنوان کرد. استان.
وی همچنین از شعبه مرکزی کرمانشاه بازدید و در خصوص مسائل عمومی و تخصصی با همکاران خود گفتگو کرد.

انتهای خبر/ ر

دیدگاهتان را بنویسید